Jump to content

Poszukuje skryptu [3dsMax]


Juzwa

Recommended Posts

Witam,

 

Poszukuje skryptu który działałby w ten sposób: Zaznaczam sobie klucz na timeline i zaznaczaja mi sie wtedy wszystkie kontrolki skluczowane w tym kluczu :)

 

Nie wiem czy cos podobnego istnieje, a na skryptowaniu nie znam sie wcale :)

 

Sry jesli nieodpowiedni dzial na pytanie, ale wydaje mi sie ze tutaj najwiecej osob moze wiedziec czy cos takiego znajde :)

Link to comment
Share on other sites

Nie sądzę aby coś takiego istniało. Nie widzę żadnej użyteczności w takim narzędziu. Ogólnie jest to do zrobienia. Nie ma jakiejś super banalnej funkcji, która sprawdza jakie obiekty są zkluczowane w danej klatce. Da się to zrobić na około. Można sprawdzić jakie ma klucze dany controller tylko tu się pojawia słowo ALE. Trzeba zrobić pentlę dla każdego obiektu w scenie, która przejdzie przez wszystkie controllery (pos, rot, scale) i sprawdzi czy w danej klatce ma klucz. Tylko co jeśli dany obiekt ma dla pozycji 100 controllerow, które to mają kolejne drzewka controllerów. To trzeba by było wszystko sprawdzić gdzie dla którego controllera jest klucz i w jakiej klatce.. i później przez wszystkie obiekty tak samo. Wydaje się proste a w sumie chyba takie nie jest. Radził bym ci zapomnieć o takim skrypcie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy