Skocz do zawartości

Poszukuje skryptu [3dsMax]


Juzwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuje skryptu który działałby w ten sposób: Zaznaczam sobie klucz na timeline i zaznaczaja mi sie wtedy wszystkie kontrolki skluczowane w tym kluczu :)

 

Nie wiem czy cos podobnego istnieje, a na skryptowaniu nie znam sie wcale :)

 

Sry jesli nieodpowiedni dzial na pytanie, ale wydaje mi sie ze tutaj najwiecej osob moze wiedziec czy cos takiego znajde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Nie sądzę aby coś takiego istniało. Nie widzę żadnej użyteczności w takim narzędziu. Ogólnie jest to do zrobienia. Nie ma jakiejś super banalnej funkcji, która sprawdza jakie obiekty są zkluczowane w danej klatce. Da się to zrobić na około. Można sprawdzić jakie ma klucze dany controller tylko tu się pojawia słowo ALE. Trzeba zrobić pentlę dla każdego obiektu w scenie, która przejdzie przez wszystkie controllery (pos, rot, scale) i sprawdzi czy w danej klatce ma klucz. Tylko co jeśli dany obiekt ma dla pozycji 100 controllerow, które to mają kolejne drzewka controllerów. To trzeba by było wszystko sprawdzić gdzie dla którego controllera jest klucz i w jakiej klatce.. i później przez wszystkie obiekty tak samo. Wydaje się proste a w sumie chyba takie nie jest. Radził bym ci zapomnieć o takim skrypcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności