Skocz do zawartości

Konkurs CGarchitect.com oraz Autodesk


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Serwis CGarchitect.com współpracując razem z firmą Autodesk ogłosił

ciekawy konkurs w którym myślę, że i nasi użytkownicy powinni spróbować

szczęścia. Chodzi o stworzenie pracy, która stanie się w pewnym sensie

wizytówką kolejnej wersji programu 3ds max (znajdzie się na pudełku 3ds

max Design oraz na jego ekranie startowym tzw. splashscreen'ie). Do wygrania również nagroda rzeczowa oraz pieniężna...

 

 

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1993

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Całkowita demotywacja widząc prace na stronie.... Cóż - życzę szczęścia tym którzy coś w wizualizacji potrafią !

 

Wcale nie musisz znać się specjalnie na wizualizacji. Na głównej stronie konkursu jest napisane

 

"Entries will be judged on imagination, innovation, and ingenious use of the max logo, not production quality (See the rotating images at the top of this page for reference). Winners will have the opportunity to work with the Autodesk production team to complete final production renderings."

 

Czyli wynika z tego że liczy się pomysł, a nie finalny cudownie błyszczący render. Autodesk pomoże ci taki stworzyć jeżeli wygrasz konkurs :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Adek ;)

Nie wiem tylko czy ta praca ma tam jakies szanse. Chyba troszke za maly rozmach i mysle ze lepiej zaprezentuje sie jakis szerszy kadr z ladnym miastem np. No ale... zglosic moge dlaczego nie ;) Nie bede sie po prostu spodziewal cudow ;)

 

Pozdro!

 

p.s. autosave pisanego posta wlasne uratowal mnie przed ponownym pisaniem tej tresci ;) Fajna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze. Jeśli regulamin tego nie zabrania, przerob to ich logo, wstaw w odpowiednie miejsce i mysle, że zawsze są szanse. A ten patent z kablami myśle, że jest niezły. Chyba nie masz nic do stracenia.

 

--

Wysłano z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No]2 - nie wiem czy czytałeś regulamin, ale zależy im głównie na pomyśle, a nie wykonaniu pracy. Finalny obraz może i najprawdopodobniej będzie dopieszczony przez zespół autodesku jak o tym wspominają. Dlatego też można przesłać aż 5 prac. Wolą wybrać niedokończoną technicznie koncepcję niż dopieszczony obraz, który może nie dać im tego czego oczekiwali.

 

Tzn. tak odbieram to co napisali w regulaminie:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sjon: Również tak to zrozumiałem. O o jakich pracach mówicie? O tych u góry? To są przykładowe prace. Na pewno dopieszczone przez Autodesk dodatkowo. Nie ma czego się bać. Macie wiele fajnych i dobrych wizualizacji. Zapewne niektóry będą wymagały tylko jakiś ciekawych małych zmian odnośnie tego logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności