Skocz do zawartości

flash, problem z wyswietlaniem


bambosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam zrobiony baner we flash'u. Całość podzielona na... jakby 3 ujęcia.

Problem w tym że u mnie na kompie w flash playerze wszystko wygląda ładnie, natomiast po załadowaniu na stronę w jednym z "ujęć" nagle wyłazi jakaś przeźroczystość ?, przez co "ujęcie" robi się matowe (a że są na nim białe litery... wszystko jest nieczytelne :/).

Co może być przyczyną takiego zachowania ? Miał ktoś podobny problem ?

 

Dodam że ten sam plik wyświetlony u mnie na kompie w przeglądarkach wygląda ok... .

 

Przyznaję się że zrobiłem "Flasha" w afterefekcie ;p, ale na kompie jest ok a na stronie do DU_Y :/.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

osadzanie w html. daj własne tło - jezeli masz tylko tło sceny a w htmlu nie jest ono zdefiniowane to masz tło białe (dafaultowo) lub przezroczyste (jezeli webDev ustawił przezroczystego diva dla Twojego flasha). zrb prostokąt na spodzie w takim kolorze jaki Ci odpowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety fragment kodu w około banera zawiera

""

 

Czyli to pewnie przez to ?

 

Jeśli tak, temat do zamknięcia a ja dziękuję za pomoc, przyda się na zaś (to nie moja strona i nie mam wpływu na kod :).

 

 

Pokombinuję z tłem przy okazji kolejnej zabawy w baner, tym razem już za późno (baner tyczy się dzisiejszego dnia więc... atrakcje będą musiały przyciągnąć widza BAAAAARDZO blisko ekranu xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje klienta, ktory Ci za to zapłaci- co za problem wypuscić jeszcze raz z tłem w swf'ie i podmienić?

To standardowy problem przy bannerach i każdy kto takowe robi wie o tym. Właśnie się dowiedziałeś - nauka na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności