Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Talerz


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

boze....po co taka rozdzialka ? widzisz tam jakies szczegoly ktore wymagaja duzej rozdzialki ? to by sie ladnie ogladalo w 640x480

>strasznie malo roboty tu widze....pare desek z noisem i lathe w dodatku bez weild cones i powstal tam komar na tym talezu.....oswietlenie lipne....razi glownie ta ciemnia z tylu.....powtazajaca sie textura drewna.....reszty juz sie sam domysl.....kiepsko ogolnie....

p.s. skoro jest to obiekt do lepiej inaczej go pokaz bo zle sie komponuje w takim srodowisku....ja bym to uznał za scene 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEZU... czowiecze, 2048 x 1365 pikseli???

scena niejest jakas szczegolna, ale mysle ze sporo sie przy niej nauczyles i wcale niezartuje... Pamietaj tylko zeby nastepnym razem korzystajac z lathe wybrac \"weild cones\", znikna te bledy w srodku... zycze powodzenia w kolejnych prackach...

P.S. Pamietaj przy nastepnej prezentacji jakiegos modelu o kompozycji... to \"obiekt\" ma byc najwazniejszy...

P.S. 2. calkiem smieszna abstrakcja z tego ci wyszla... jakies UFO... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm Talerz?? Tak to talerz... na początku jak mi się obrazek ładował to nie mogłem sie domyśleć co to jest za talerz z desek i do tego ze szparami... potem zobaczyłem jakiś mały sówak i pomyślałem że trzeba go przesunąć żeby zobaczyć cały drewniany talerz.... Jak już przesunąłem sówak o dwa metry to zobaczyłem że tależ wcale nie był drewniany.... tylko peknięty od spodu...

Ktoś nie zaznaczył pewnej opcji... no ale o tym już było...

Ja bym wybrał jakiś lepszy model... talerz to jest taki słąby... mało skomplikowany i przezroczysty...gdyby był tam jeszcze jakiś czajnik albo szklanki czy coś to może by to wyglądało... a jak to miał być sam talerz to....

Zawiodłem się tym czekaniem....

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech! Teraz ja: do kitu ze światłem, talerz jest nieciekawy (mało przekonywujący) po za tym deski to chyba stndartowa texturka z maxa. Ale ogólnie plus za szczere chęci :) (aha. i zmień rozdziałkę na neostradzie tp łądowało mi się to pół minuty a na innych.... no cóż to może zniechęcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności