Skocz do zawartości

Portfolio


Matchias

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

man 5 rodzajów czcionek, scrollbar to treści ktora nie musi się przewijać, wadające w cyjan (w takim stopniu cyjan jest mocno nienaturalny i nie wygląda estetycznie). Brak ulozenia tresci - wszystko lata i w pionie i poziomie - nie ma jakiejkolwiek harmonii w galerii finished ma sie wrażenie ze nadal pracujemy na modemach - puste ikony sprawiaja wrazenie nie doczytanego contentu cala pusta strona i male ikonki z lewej powodujące konieczność przewijania strony by zobaczyć ze nic dalej nie ma. Ogólnie wyglada jak strona wykładowcy, ktory nie ma pojęcia o estetyce ale wie, ze nikt mu nie zwróci uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Widać, że zacząłeś taniec z webdesignem niedawno. ;)

 

Staraj się raczej upraszczać niż komplikować. Np. "scrollbar". Czy na pewno jest potrzebny? Każda przeglądarka posiada własny. Czasami, na mniejszych monitorach, użytkownicy spotkają się z podwójnym scrollem na Twojej stronie. To wcale nie ułatwia przeglądania.

 

Może rozważ budowę tzw. "microsite" - efektownego intro z zawartymi linkami, które odsyłały by użytkowników do serwisów zewnętrznych: np. Flickr do galerii, newsy na bloggerze (dosyć popularne i efektywne rozwiązania).

 

Z drugiej strony postawiłeś sobie ambitny cel - zbudować własną stronę samemu. To się chwali. Strona nie jest tragiczna, da się bez problemu dotrzeć do ważnych informacji (co robisz, kim jesteś, adres). Nie masz jednak wystarczających umiejętności by zaprezentować to w profesjonalny sposób. Poczytaj trochę o webdesignie, typografii - przyda Ci się na przyszłość. Serio.

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę rzeczy, na które zwróciłem uwagę dopiero jak mi je wytknęliście, poprawiłem.

Na tworzeniu stron się za bardzo nie znam, co tu dużo mówić, ale są pewne czynności które po prostu muszę zrobić sam czasem się przy tym trochę kalecząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedna rzecz odnośnie schematw komunikacji - zwykle home jest na początku lub po kliku w logo. na koncu szuka się kontaktu. obszerniejsze galerie tez bym dal na początek, bo zwykle klika sie w linki od lewej i wychodzi ze nie masz prac w dorobku (zasada wyliczania, na poczatek domyslnie traktuje sie rzeczy w takiej kolejnosci w jakiej przedstawiłeś - czyli jak cos jest wazna domyslnie kazdy bedzie tego szukał na początku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portfolio jest ok, pod względem technicznym... niby wszystko na swoim miejscu... ale wrażenia estetyczne niestety zbyt przyjemne nie są. Zrobiłeś projekt? Czy od razu usiadłeś do notatnika? Niestety trochę tak to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na ile dobry jesteś w projektowaniu i tworzeniu stron www, polecam poszukać inspiracji np od wpisania w google " best porfolios". Nie chodzi mi oczywiście o skopiowanie pomysłu ale raczej o przyjrzenie się wykonaniu. Mi podobają się takie minimalistyczne, jak dla mnie wyglądają nabardziej profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności