Skocz do zawartości

[Sprzedam] 3ds Max Design 2010/2012


rotgut

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam do sprzedania nieaktywowaną licencję 3ds Max 2010 Design. Program jest zapakowany i zaplombowany.

 

Cena 5 000 zł.

 

Orientacyjne koszty upgrade'u:

1 093 zł (€250) Transfer licencji

6 675 zł Upgrade do wersji 2012 (promocja procad.pl do 21 października)

2 305 zł Subskrypcja

 

w sumie 15 073 zł (3 920 zł taniej) za licencję 3ds Max 2012 z subskrypcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Licencja jest - tak, jak piszesz - przypisana do konkretnego nabywcy, ale można za zgodą Autodesku dokonać transferu do nowego użytkownika. Trzeba do tego doliczyć wszystkie koszty wymienione powyżej.

 

Źródło - rozmowa telefoniczna z resellerem Autodesk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym mieć to na piśmie. Choć jest możliwe , że polityka Autodesk w tym zakresie uległa zmianie. Wszystkie wcześniejsze informacje, również juz kiedyś omawiane na tym forum, sugerowały, że Autodesk bardzo niechętnie i tylko w wyjątkowych okolicznościach godzi się na cesję licencji.

Bez żadnej złośliwości ale na prawdę gdybym ja miał kupić tę licencję to najpierw zaopatrzyłbym się w pisemne zapewnienie o takiej mozliwości.

Choć może te problemy istnieją tylko dla już używanych , czyli zarejestrowanych programów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś interesowałem się tematem i z zebranych przeze mnie informacji wynika, że jest tak, że Licencja Autodesku nie pozwala na przepisanie jej na innego właściciela ale prawo polskie nie pozwala na taką praktykę. Dlatego jeżeli się wystąpi do Autodesku o przepisanie licencji muszą się zgodzić ale mogą pobrać jakąś opłatę.

Nie wiem jednak czy w praktyce to rzeczywiście działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugerowałbym mieć to na piśmie. Choć jest możliwe , że polityka Autodesk w tym zakresie uległa zmianie.

Polityka Autodesk na pewno uległa zmianie, bo wcześniej (o ile wiem) w ogóle nie dało się odsprzedawać licencji, a teraz można pod warunkiem upgrade'u do najnowszej wersji i wykupienia subskrypcji.

 

Bez żadnej złośliwości ale na prawdę gdybym ja miał kupić tę licencję to najpierw zaopatrzyłbym się w pisemne zapewnienie o takiej mozliwości.

Można nawet prościej - kupujący pisze do Rupika lub Procadu prośbę o przeniesienie licencji, jeśli wszystko idzie OK - ja sprzedaję licencję.

 

Wszystkie wcześniejsze informacje, również juz kiedyś omawiane na tym forum, sugerowały, że Autodesk bardzo niechętnie i tylko w wyjątkowych okolicznościach godzi się na cesję licencji.

 

Choć może te problemy istnieją tylko dla już używanych , czyli zarejestrowanych programów?

Tego nie wiem, w moim przypadku "wyjątkowe okoliczności" to nieaktywowana licencja i likwidacja działalności gosp. (o czym też ktoś wspominał jako jedną z możliwości przeniesienia licencji, ale możliwe, że to stara informacja).

 

Tak, jak pisałem – jeśli ktoś jest zainteresowany, najłatwiej będzie zadzwonić do któregoś z resellerów Autodesk - Rupik PVP lub Procad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności