Jump to content

łazienka


Vit
 Share

Recommended Posts

Dzięki za krytykę, proszę o jeszcze to zawsze bardzo pomaga, czy ktoś może powiedzieć jak zrobić teksturę tych kafelek ? próbowałem już z reflection glossines i bumpem ale jedno i drugie nie daje efektu takiego jak widać w oryginale to znaczy wyraźnych odbić na powierzchni kafelki i wyraźnych fug.

Co do proporcji to faktycznie od początki nie leży mi ręcznik, za duży, ten bidecik jakiś taki za szeroki, czy pod względem światła również jest coś co można poprawić ?

Link to comment
Share on other sites

...czy ktoś może powiedzieć jak zrobić teksturę tych kafelek ? próbowałem już z reflection glossines i bumpem ale jedno i drugie nie daje efektu takiego jak widać w oryginale to znaczy wyraźnych odbić na powierzchni kafelki i wyraźnych fug.

 

jeśli korzystasz z V-ray, to proponuję: http://www.vray-materials.de/all_materials.php?mat=1145

wystarczy wyedytować mapę z diffuse i będziesz miał swój czerwony :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz Sinner niema to jak samemu wszystko zrobić, bo potem się uzależnisz i bedziesz brał wszystko z internetu a nie oto tu chodzi tylko o wkład swojej pracy w scene. Możesz spróbować dać disp. fugi między płytkami zrób czarne a kafelki białe i wyciągnij to wszystko, potem daj gloss. i ref.

Link to comment
Share on other sites

używam mr, jeszcze powalcze bo chce zrobić ten materiał samemu, mam pytanie jeszcze jak wrzucać rendery bezpośrednio w post tak aby one były takie duże jak tu niektórzy robią, bo jako załączniki to niewiele widać.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy