Napisano 27 Wrzesień 201113 l Starałem się zrobić podobną łazienkę jak na stronie http://www.mentalimages.com/gallery/architecture.html, jednak efekt jest raczej daleki od wzoru :/ soft maks 2012 mr
Napisano 28 Wrzesień 201113 l Nie zadbałeś o proporcje ani o kolorystykę, zrób to starannie tak jak widzisz w każdym detalu łazienkę, skoro mówisz, że łazienka jest daleka od wzoru. Na render jeszcze przyjdzie pora.
Napisano 28 Wrzesień 201113 l Autor Dzięki za krytykę, proszę o jeszcze to zawsze bardzo pomaga, czy ktoś może powiedzieć jak zrobić teksturę tych kafelek ? próbowałem już z reflection glossines i bumpem ale jedno i drugie nie daje efektu takiego jak widać w oryginale to znaczy wyraźnych odbić na powierzchni kafelki i wyraźnych fug. Co do proporcji to faktycznie od początki nie leży mi ręcznik, za duży, ten bidecik jakiś taki za szeroki, czy pod względem światła również jest coś co można poprawić ?
Napisano 29 Wrzesień 201113 l ...czy ktoś może powiedzieć jak zrobić teksturę tych kafelek ? próbowałem już z reflection glossines i bumpem ale jedno i drugie nie daje efektu takiego jak widać w oryginale to znaczy wyraźnych odbić na powierzchni kafelki i wyraźnych fug. jeśli korzystasz z V-ray, to proponuję: http://www.vray-materials.de/all_materials.php?mat=1145 wystarczy wyedytować mapę z diffuse i będziesz miał swój czerwony :)
Napisano 29 Wrzesień 201113 l Wiesz Sinner niema to jak samemu wszystko zrobić, bo potem się uzależnisz i bedziesz brał wszystko z internetu a nie oto tu chodzi tylko o wkład swojej pracy w scene. Możesz spróbować dać disp. fugi między płytkami zrób czarne a kafelki białe i wyciągnij to wszystko, potem daj gloss. i ref.
Napisano 29 Wrzesień 201113 l Autor używam mr, jeszcze powalcze bo chce zrobić ten materiał samemu, mam pytanie jeszcze jak wrzucać rendery bezpośrednio w post tak aby one były takie duże jak tu niektórzy robią, bo jako załączniki to niewiele widać.
Napisano 1 Październik 201113 l zachodzę w głowę do czego służy ten mały zlew ;] co do tekstury kafelek. po lewej stronie u dołu ścianki prysznica gdzie jest fala, kafelki nieznacznie są przekoszone ku górze. może to jakiś efekt, ale rzuca się w oczy.
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto