Skocz do zawartości

łazienka


Vit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za krytykę, proszę o jeszcze to zawsze bardzo pomaga, czy ktoś może powiedzieć jak zrobić teksturę tych kafelek ? próbowałem już z reflection glossines i bumpem ale jedno i drugie nie daje efektu takiego jak widać w oryginale to znaczy wyraźnych odbić na powierzchni kafelki i wyraźnych fug.

Co do proporcji to faktycznie od początki nie leży mi ręcznik, za duży, ten bidecik jakiś taki za szeroki, czy pod względem światła również jest coś co można poprawić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czy ktoś może powiedzieć jak zrobić teksturę tych kafelek ? próbowałem już z reflection glossines i bumpem ale jedno i drugie nie daje efektu takiego jak widać w oryginale to znaczy wyraźnych odbić na powierzchni kafelki i wyraźnych fug.

 

jeśli korzystasz z V-ray, to proponuję: http://www.vray-materials.de/all_materials.php?mat=1145

wystarczy wyedytować mapę z diffuse i będziesz miał swój czerwony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Sinner niema to jak samemu wszystko zrobić, bo potem się uzależnisz i bedziesz brał wszystko z internetu a nie oto tu chodzi tylko o wkład swojej pracy w scene. Możesz spróbować dać disp. fugi między płytkami zrób czarne a kafelki białe i wyciągnij to wszystko, potem daj gloss. i ref.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam mr, jeszcze powalcze bo chce zrobić ten materiał samemu, mam pytanie jeszcze jak wrzucać rendery bezpośrednio w post tak aby one były takie duże jak tu niektórzy robią, bo jako załączniki to niewiele widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności