Skocz do zawartości

Ultra Render doświadczenia


_Orion_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ale jak to działa? Czy jak wyślę pliki max+vray to mi wyrenderują? Na filmiku widać, że mają własny interface. Interesuje mnie jak doszli do jakości foto online i dlaczego jest to takie mało popularne skoro takie rewelacyjne (tak mi się wydaje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzac po filmiku to zgaduje ze mają wlasny interface i renderer, nic nie mowia o mozliwosci exportu/importu.

A co do renderowania max+vray, przeciez jest masa renderfarm gdzie mozesz wyslac plik i ci wyrenderują.

Co do rewolucyjnosci, no tak, uzywanie mocy renderfarmy w real-time jest fajne, ale film nic nie mowi o kompatybilnosci, mozliwosci renderera i jak to sie sprawdza w produkcji. Do tego jestes ciagle uzalezniony od tego czy ich servery działają i czy twoje łącze jest stabilne, co moze nie jest jakos krytyczne kiedy sobie testujesz obrazek dla zabawy, ale przy robieniu projektu z krotkim deadlinem to nastepna rzecz do martwienia sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej jakby osobny program, nie podłączasz się do tego ze swoim maxem i vrayem tylko importujesz obiekty w .obj pewnie tam gdzieś na serwer i tam po prostu układasz je w scenkę. A to jak widzę w real time Ci renderuje, i tyle.

Czyli całą scene przenoszę? Co z shaderami jak mam vrayowe? A w czym to renderują jak jakość jest fotorealistyczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirach -> 20 sekunda, są wymienione 2 formaty.

 

dzieki, skakalem po filmiku i nie zauwazylem.

 

Czyli całą scene przenoszę? Co z shaderami jak mam vrayowe?

 

Modele przenosisz, shadery idą sie kochać i robisz nowe w ich enginie.

 

A w czym to renderują jak jakość jest fotorealistyczna?

 

napisz do nich i zapytaj, my chyba mozemy tylko gdybać. Moga uzywac jakiegos swojego renderera, czegos napisanego na podstawie istniejacych rendererow, moze nawet uzywaja czegos wylicencjonowanego od innej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz do nich i zapytaj, my chyba mozemy tylko gdybać. Moga uzywac jakiegos swojego renderera, czegos napisanego na podstawie istniejacych rendererow, moze nawet uzywaja czegos wylicencjonowanego od innej firmy.

 

Właśnie rozmawiałem z kimś z firmy z Poznania. Zachwalał, że to mega super i że lada dzień 3ds+vray padną a ultrarender będzie królował w świecie wizek. Czułem się jak na spotkaniu amwaya. Dlatego pytam, moze ktoś miał styczność z tym systemem. Mógłbym zweryfikować te rewelacyjne prognozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na jakieś informacje prasowe. Widziałem ten film, ale nic więcej nie wiadomo.

Mam nadzieje, że gdzieś coś napiszą więcej o projekcie, na czym to polega, jak działa. Na razie widzę, że szukają beta-testerów. To może ktoś sprawdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e lada dzień 3ds+vray padną a ultrarender będzie królował w świecie wizek.

 

no ciekawe, ciekawe, zastanawiam sie czy ten cytat "Don't confuse me with the facts, I've got my mind made up" z twojej stopki to tez z wypowiedzi tego czlowieka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności