Skocz do zawartości

Zakup softu i podanie nr. karty platniczej w sieci ?


bambosz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem zakupić soft (aby choć jedną rzecz mieć oryginalna ;p). Niestety po wejsciu na stronę "dystrybutora" jestem proszony o podanie mr. karty (rozumiem że chodzi o ten długi nr,. nadrukowany na karcie). Czy podanie nr. mojej karty wiąże się z jakimś ryzykiem ? Czy ktoś może mi namieszać w finansach posiadając tylko ten nr ?

Ewentualnie, czy ktoś może mi doradzić, czy bawić się w zakup softu przez poniższą stronę ?

 

http://flash.dvd-photo-slideshow.com/buynow_flash.html

 

Pozdrawiam i dziękuję za wszelaką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli nie chcesz podawać numeru karty zawsze możesz skorzystać z paypal. Na konto paypal możesz przesłać odpowiednią ilość pieniędzy z banku (w przypadku większości banków jest to proces natychmiastowy), następnie zapłacić za program paypalem właśnie.

 

Co do karty, bardzo często kupowałem różne rzeczy przez sieć kartą kredytową, jak dotąd bez problemu, nikt mi nigdy nie przejął numerów. Ważne, by strona była zabezpieczona (https) i by nie korzystać z przygodnych komputerów, najlepiej ze swojego. Przy zakupie zawsze musiałem podać numer, trzycyfrowy kod nadrukowany na drugiej stronie karty i datę ważności karty.

 

Teraz nie mam karty kredytowej, bo nie była mi potrzebna, praktycznie za wszystkie zakupy płacę paypalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PayPal jest raczej pewną instytucją.

W wielu bankach możesz wykupić kartę Visa wyłącznie do płatności internetowych. Na taką kartę przelewsz tyle pieniędzy ile potrzebujesz do zapłacenia za daną transakcję i nikt nie ma dostępu do reszty środków na Twoim koncie. Numer tej karty służy wyłącznie do płacenia w internecie nie ma więc też niebezpieczeństwa , że za jego pomocą ktoś zapłaci w inny sposób i nagle na Twoje konto wpłynie obciązenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności