Skocz do zawartości

Wiz - Multi-storey house/architektura


gaciu000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym podzielić się wynikami ostatniej pracy nad projektem wielorodzinnego budynku.

Wizualizacje nie są idealne ,ale czasu na poprawki i dopieszczanie detali było naprawde mało.

Softweare typowo : 3ds Max + V ray i photoshop.

Wszystkie komentarze będą mile widziane.

 

Pozdrawiam.

 

ren1gammacopy.jpga0000e.jpgfin2copy.jpgint2copys.jpgint1copys.jpg

Edytowane przez gaciu000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No niestety nie przekonałeś mnie, jak już się namęczyłem żeby kliknąć w te imageshacki, spodziewałem się, że będzie mi to wynagrodzone.

Wizki są szare, światło niestety kuleje, materiały też, smutno w tych wnętrzach.

Jeśli to wizka dla jakiegoś inwestora/developera no to ja bym na taki budynek się nie skusił.

 

Pracuj dalej, a efekty przyjdą na pewno.

Pozdrawiam,

Jakub!

 

Ps. aha i nie osłaniajmy się brakiem czasu, bo generalnie przy krótkim wymagamy od siebie więcej i to nam tylko pomaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki. Chciałbym popracować jeszcze nad tym ,ale nie wiem czy będzie mi dane biorąc pod uwagę jak mój sprzęt się poci przy renderach.

Jeżeli jesteście w stanie podrzucić co konkretnie można zrobić żeby podnieść jakość tych obrazków to chętnie posłucham.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż tu można doradzać, chyba nie jestem najlepszym instruktorem, więc przede wszystkim radzę Ci spędzić kolejne godziny na szperaniu w internecie tu na max3d, na evermotion i innych, oglądaniu/czytaniu tutoriali których jest pełno i to na prawdę dobrych (nawet na głównej stronie max3d, teraz siedzi tutorial dot Vraya a drugi mentala, przejżyj zobacz sobie co ustawiałeś źle).

No i druga sprawa to poprostu zaczynać nowe projekty i cisnąć :)

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dmk - mam nadzieję ,że teraz po oddaniu bedę miał więcej czasu i postaram się dopracować niektóre elementy żeby w przyszłości nie popełniać tych samych błędów. Te wizualizacje też były oparte na tutorialach ,ale przepisanie ustawień z neta to nie wszystko jak się okazuje. W każdym razie wielkie dzięki za zainteresowanie.

arturprx2 - wszystkie się pocą ,ale niektóre z lepszym rezultatem ja mam dual core 2,1ghz i 4gb ramu i do tego 15,6cala na ekranie laptopa

 

PS. jeżeli jesteście w stanie powiedzieć mi co zrobić żeby zamiast miniaturek były pełne obrazki to chętnie zrobię update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności