Skocz do zawartości

animacja 2d - GrubSon - O.P.D.K. - jeszcze jeden animowany teledysk


rus3k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pod linkiem poniżej, moja kolejna autorska produkcja.

Dostałem wolną rękę od klienta, więc klient dostał "wielkiego robota w kształcie tamponu", jak to ktoś słusznie zauważył w jednym z komentarzy na YT.

 

 

Miłego odbioru.

pzdr

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wow! to jest naprawdę niezłe, obejrzałem za tym linkiem inne Twoje filmy na vimeo i jestem zaskoczony że do tej pory nic Twojego nie widziałem, bo to są bardzo dobre rzeczy zrobione z wyczuciem ruchu, plastyki i świetnymi pomysłami. Czytając jeszcze o tym w jakim tempie to wszystko tworzysz jestem pełen podziwu. Czy z tych animacji żyjesz, czy od czasu do czasu potrzebujesz się wyszumieć i zamykasz się w pokoju z komputerem dopóki nie wyjdzie ci kolejny film?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często sobie wracam do Twoich filmów bo są po prostu świetnie całościowo wizualnie i dźwiękowo. Świetny rytm.

Twoja działka zrobiona świetnie, podoba mi się, że zawsze popuszczasz;) wodzę fantazji i obraz to nowa wartość merytoryczna. I ciągle jest to prowadzone postacią (grubson tylko trochę zbyt puszczony linearnie może:) gubi się konstrukcja).

Tym razem muzycznie mi trochę mniej podchodzi. Podobnie jak ten imprezowy klip wcześniej jest po prostu zagrany z denerwującą manierą wokalną(chociaż ten east west jest chyba gorszy:))(nie żebym nie doceniał dobrego hh czy tam ragga coś tam;) wole mimo wszystko Twoją rute lao che i lole hart i nawet pablopavo).

pzdr.

Kuba

Edytowane przez Scatmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności