Skocz do zawartości

rigging/animacja demo reel 2001


alfi1986

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

pierwsza część to prezentacja autoriga moje autorstwa... jest to dość ciężko pokazać żeby to nie trwało latami...

A i dzięki za konstruktywną krytykę :) Co do oświetlenia textur itp. zdaję sobie sprawę że nie jest to najwyższych lotów, ale się tym nie zajmuję. Moją pasją jest rigging scripting oraz animacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu na dluzszy wpis bo wlasnie uciekam.

Jedno tylko chcialem powiedziec, wiem ze sa rozne gusta muzyczne, ale przez pierwsza polowe filmiku mialem wrazenie ze mi sie glosniki psują przez te ciagle trzaski, zgrzyty itp. Nie sadze zeby zadaniem soudtracku bylo przeszkadzanie w ogladaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam czasu na dluzszy wpis bo wlasnie uciekam.

Jedno tylko chcialem powiedziec, wiem ze sa rozne gusta muzyczne, ale przez pierwsza polowe filmiku mialem wrazenie ze mi sie glosniki psują przez te ciagle trzaski, zgrzyty itp. Nie sadze zeby zadaniem soudtracku bylo przeszkadzanie w ogladaniu.

 

są gusta i guściki.... szukałem czegoś technicznego by spasować do tego dość dynamiczny montaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f: skoro pierwsza część reela Ci się nie podoba- znaczy, że nie Twój target ;) Ja oglądałem ja już 2 razy i czekam aż się zbuforuje HD :)

poza tym lube Squarepushera i jemu podobnych :D

 

Ok ... jeśli chodzi o autogira to na pewno jedna uwaga - nie cierpię kiedy kontroler palca ma pełno kanałów którymi animuje się rotacje paliczków. 2 kanaly : Bend 1paliczka i bend połączonych 2 i 3 powinno starczyć + normalne kontrolery rotacji dla kości. Kciuk to w ogóle bez żadnych bendów tylko rotacje kości. No i każdy znany mi animator zapłacze się przy takiej ilości circli. Do tego w jednym kolorze:)

 

Mięśnie super :)

Walkcycle - niby boso a w ołowianych butach :)

 

Updatuj riga - chętnie popatrzę :)

Edytowane przez asblaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f: skoro pierwsza część reela Ci się nie podoba- znaczy, że nie Twój target ;) Ja oglądałem ja już 2 razy i czekam aż się zbuforuje HD :)

poza tym lube Squarepushera i jemu podobnych :D

 

Ok ... jeśli chodzi o autogira to na pewno jedna uwaga - nie cierpię kiedy kontroler palca ma pełno kanałów którymi animuje się rotacje paliczków. 2 kanaly : Bend 1paliczka i bend połączonych 2 i 3 powinno starczyć + normalne kontrolery rotacji dla kości. Kciuk to w ogóle bez żadnych bendów tylko rotacje kości. No i każdy znany mi animator zapłacze się przy takiej ilości circli. Do tego w jednym kolorze:)

 

Mięśnie super :)

Walkcycle - niby boso a w ołowianych butach :)

 

Updatuj riga - chętnie popatrzę :)

 

 

dzięki za konstruktywną krytykę :) apropo palców poczęci się zgodzę :) palce bez kciuka mają tylko podstawowe zgięcia... kciuk że jest dość ruchomym palcem posiada trochę więcej możliwości... czasem ciężko jest się porozumieć riggerowi z animatorem apropos ilości kontrolek i funkcji. Rigger jar asię ile on tam nie wsadził a animator chce funkcjonalności... Trzeba znaleźć tą granicę między daniem full możliwości a prostotą w animacji takiego riga. starałem się to zrobić. trochę poprawek w autorigu znalezienie pracy i może autorig trafi na createcrash jako free opcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności