Jump to content

przems

Members
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Good

About przems

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  wawa
 1. dzięki, nowy update w pierwszym wątku, podobnie -motywy klasyczne w architekturze
 2. dobrze chłop radzi ;) podobnie ja widzę mało wyrazistej bryły postaci za to zlepek wiszących blaszek(?) robot także opiera się czasami o anatomię ludzką np. http://3.bp.blogspot.com/-mokEaau7Vog/UShYEjZvx8I/AAAAAAAAAGc/GCVbOv9UtQk/s1600/NanogirlV2_constructionZone.jpg
 3. kopę lat, rozhulałeś się zxr(cbr) ;)
 4. to znaczy że można domniewywać iż jest to metoda na większy sprzęt i bardziej dla firm? gdyż symulacje ze zwykłą geometrią, tj drzewem czy krzakiem nawet ze sporą iloscią detalu (liscie, trawa) są wykonalne na srednim sprzęcie, chyba że Houdini podnosi dodatkowo poprzeczkę z minimalnymi wymaganiami (...?)
 5. moc takich rzeczy widać dopiero w złożonych scenach i animacjach, w zasadzie takiego kaktusa większość tutaj szybciej by wymodelowała niż "napisała" a mimo wszystko nie wyglądałby tak realistycznie. Dobrze byłoby zobaczyć próbkę animacji hd jak się działa taki krzaczor z detalem ;)
 6. szukam opinii grafików odnośnie używania tabletu z systemem windows7/8 64bit 4gb ram itd, pod kątem graficznym- tj możliwości zainstalowania jakiegoś softu graficznego na tablet Adobe/max/zBrush, pójdzie takie coś na tym wogóle? Mam na myśli podobne sprzęty: http://allegro.pl/microsoft-surface-pro-128gb-wifi-fv23-warszawa-i3340021770.html http://allegro.pl/samsung-xe700t1c-11-6-pentium-987-1-5-64ssd-4g-i3317627518.html jeżeli ktoś miał z czymś podobnym do czynienia dzięki za opinie!
 7. no no ) gonisz, muszę się sam wziąć do roboty. nie da się, z poziomu tamtego albo kulki albo sketch, chyba że poprzez subtool> jako oddzielną geometrię
 8. miarmy- to "set" to ustawiania skupisk ludzi i zachowań grupowych, w stylu lemingi na wyborach)
 9. plugin pod Mayke do robienia mrowisk z zombie itp ;)
 10. bo pixar robi filmy dla dzieci i rodzin które mogą sobie "naładować bateryjki" na weekendowym seansie... można zapomnieć że byliby w stanie zrobić fajny horrorek sci-fi, zarząd raczej nie pozwoli...
 11. jak to nie ma, a produkcje przedmówcy? ) była też klawa seria Kajko i Kokosz, szkoda tylko że nie pociągnęli dalej i jeszcze mocniej.
 12. jest wideo w sieci jak ktoś może i Lucas opowiadał jak związki zawodowe operatorów kazały mu zatrudniać swoich. Jednak nowinki jego wynalazków gasiły skutecznie socjalistów od filmów w Usa. Sądziłem że "LucasFilm" dawno wchłonął sztandarowy ILM...
 13. Sebastianie spoko gość, tylko twarz jakby po lekkich przejściach? Tak z ciekawości -postać po retopologii ile masz poly w Maya w samej postaci?
 14. wujku_kane okazałem skruchę wcześniej że to trudny temat, nawet naszkicować poprawnie tego zwierza wielu ma kłopoty;) W tej pracy bardziej jestem zadowolony z tekstur, z modelu mniej, nad kolejnymi obiecuję dłużej posiedzieć.
 15. true, na początki niełatwa tematyka, ale kiedyś trzeba spróbować;) proporcje hmm, opierałem się na blueprintach więc raczej trzyma, może bierze się to stąd że ujęcie jest jakby z dołu kadrowane i camera: focal lenght dałem zbyt mały...powinienem podbić do 40-50+ jeszcze inny rzut modelu ze studio:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy