Jump to content

alfi1986

Members
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

1 Follower

About alfi1986

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Warszawa
 1. nie wiecie jak jest z tym pluginem, czy jak zakupie ta licencje dla 1 kompa czy jak postawie rigga, ta noda będzie obsługiwana na innych stanowiskach (np. u animatorów) czy trzeba wtedy kupować ten droższy pakiet ?
 2. dzięki za konstruktywną krytykę :) apropo palców poczęci się zgodzę :) palce bez kciuka mają tylko podstawowe zgięcia... kciuk że jest dość ruchomym palcem posiada trochę więcej możliwości... czasem ciężko jest się porozumieć riggerowi z animatorem apropos ilości kontrolek i funkcji. Rigger jar asię ile on tam nie wsadził a animator chce funkcjonalności... Trzeba znaleźć tą granicę między daniem full możliwości a prostotą w animacji takiego riga. starałem się to zrobić. trochę poprawek w autorigu znalezienie pracy i może autorig trafi na createcrash jako free opcja :)
 3. Zależy gdzie :) bo są miejsca gdzie jest to celowe, w reszcie ani na skali (ani translacji- bo to też metoda skalowania) nie było ruchu może to złudzenie optyczne :)
 4. są gusta i guściki.... szukałem czegoś technicznego by spasować do tego dość dynamiczny montaż :)
 5. pierwsza część to prezentacja autoriga moje autorstwa... jest to dość ciężko pokazać żeby to nie trwało latami... A i dzięki za konstruktywną krytykę :) Co do oświetlenia textur itp. zdaję sobie sprawę że nie jest to najwyższych lotów, ale się tym nie zajmuję. Moją pasją jest rigging scripting oraz animacja :)
 6. http://vimeo.com/30948612 1. prezentacja autoriga moje autorstwa :) stawianie od mesha po ruch 2. prezentacja muscle system oparty na autorigu + dodatkowe bajery 3. walk oraz scena z działaniem takiego rigga + kompo itp.
 7. aktualnie pracuje na maya 2012 64x. I sobie na maxa chwalę :)
 8. Nie lubię strasznie Fedory. jestem fanek slaków i debianowych systemów. Maya zasuwa jak szalona, chodzi stabilnie (nie ma fatali). Czego więcej chcieć do szczęścia. PS jeżeli masz Nvidia uważaj na stery na najnowszych chyba 172 miałem problemy, więc polecam wersje stabilną (zalecaną).
 9. to zaraz mi ktoś skasuje bo pierwsze co teraz kończę to umieszczam w teczce a będzie to autorig mojego autorstwa ;/
 10. No właśnie animacji będzie najmniej. najwięcej rigging scripting :) myśle o WIP.
 11. Zastanawiam się gdzie założyć zbiór swoich osiągnięć z rigging scripting animacja (maya/mel) nie znalazłem działu który by w 100% pasował... co myślicie ?
 12. oto link do How to. działa w 100% maya chodzi stabilnie pobiera mało pamięci. Ogólnie działa dużo lepiej niż na win7 testy przeprowadzałem na 2 czystych systemach :) http://stefanobolli.blogspot.com/2011/05/maya-2012-x64-on-ubuntu-1104.html Jak coś to pisać na priv :)
 13. uwielbiam to forum. Najlepiej nic nie pokazywać bo można usłyszeć tylko krytykę. I to nie konstruktywną. np. 1:14 można by było poprawić to i to.Tyko niepodobna mi się albo bleee. Cieszę się że znalazło się kilka osób które doceniły ciężką pracę tych ludzi. Gratulacje za ukończenie 1 filmu w waszym życiu filmu. "trening czyni mistrza" Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje.
 14. Dodam że to mój pierwszy skulpt w życiu
 15. można i tak :) choć fajnie by było mieć wszystko w jednym miejscu :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy