Skocz do zawartości

wizka-nauka


sewo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,zrobilem sobie taka mala scenke oswietlilem daylightem i wstawilem portal pobawilem sie ustawieniami i troche srednio to wyglada, co moge zrobic aby to poprawic ? No i jeszcze taki problem maly mam z materialem okna, wklejam ustawienia, moze cos poradzicie.

 

 

rendertest1k.th.jpg

 

a tutaj ustawienia materialu okna, ktory jak widac jest skopany ;/, jakies rady ?

 

ustawienia.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ok, dzieki wielkie za krytyke,z oswietleniem nie wiem jak sobie poradzic, bo jak bawilem sie daylightem to tylko w takiej pozycji nie wyskakuja mi jakies dziwne cienie a w innych tak, a druga sprawa to moze material okna za ktorym jest swiatlo ? moze nie przepuszcza promieni chociaz ustawienia chyba co do tego sa wporzadku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, translucency jest off ok tutaj

 

wstaw w enviro normalny mr Physical Sky

potem włącz material editor, ustaw okienko materiałów obok okienka env i przeciągnij ten Sky na jakiś pusty slot materiałowy (instance oczywiscie), otworzą Ci się nowe opcje edycji enviro i wstawisz sobie swoje zdjęcie (gdzieś tam), zachowując jednocześnie świecenie mr Sky

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jest renderowane z widoku ortho? (User) bo nie widze tam zadnej perspektywy. wrzuc kamerke i ustaw ja na wysokosci 1.5m i wtedy wyrenderuj.

 

jak sie uczysz robic wizki to nie proboj tez projektowac wnetrza. znajdz jakas fajna refke na necie i proboj ja odwzorowac, kolory, swiatlo, kadr...

Edytowane przez t0m3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności