Skocz do zawartości

Scena 2d: Pistolet


lumaq

Rekomendowane odpowiedzi

Oto jeden z moich pierwszych rysunkow i do tego jeszcze nie skonczony. Concept do tego rysunku umiescilem na forum 2d kilka dni temu i dostalem rade zeby jeszcze troche popracowac. No posiedzialem nad tym chwile i zaczelo mi wychodzic takie cuś. Wiem ze usta takie troche nierealne i zeby takie sobie ale to jeszcze wip

pistkolor1.jpg

 

[Wyedytowany dnia 9-7-2004 > lumaq]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

widze ze uzywasz sprytnej paletki

 

temat to samobojstwo - jak sadze\"moze i nie\"???

 

pamietaj o kompozycji i formacie jesli plakat to proporc 69x49

dynamika

ogladales moze podziemny krag?

 

kompoz ok bo tak czy siak szanse przezycia spadaj w koncu do zera(srodka)

kompozycja centralna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Marcin

kolegaalek - siatke czego ? to praca 2D a nie 3D hyhyhy patrz uwaznie

Wiesz co Marcin?! Ja naprawdę nie wiem co robić. Mógłym teraz powiedzieć, że jesteś kompletnym idiotą, ale tego nie zrobię:) To przecież jest taki specjalny sposób renderowania! Nie widzisz;))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, to było powiedziane ironicznie. Zdaję sobie sprawę z tego, że takie zjawisko metafizyczne( czy jakoś tak) jest dla ciebie zbyt skomplikowane, wiec nie bede spedzal godzin na tlumaczeniu, lepiej spytaj sie rodziców. Może będa na tyle łaskawi, aby ci wytłumaczyć. Z tą siatką chodziło o to, że byłem poproszony o napisanie posta- byłe jakiego, może być głupiego. Więc dałem. Nie załapałeś ironii także za drugim razem, którą to załapał (chyba) nawet 13- letni KX.

P.S- ten post był trochę off- topic, ale \"what the fu*k\", tak więc mówię- ciekawa prraca popracuj nad odbiciem na ustach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerbinka powinna być całkiem inna. Teraz jest za szeroka w dodatku w nowych pistoletach często używane (i podobno lepsze) są przyrządy celownicze oparte na kole nie muszce i szerbince, ale jak wolisz, jednak szczegółowe zdjęcia czy też inne rysunki przydało by się wyszukać w googlach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolegaanek - jestes moim ironicznym beztaleciem tego forum

jeszcze pare wybrykow to sobie bana zalatwisz bo cos za bardzo sie unosisz w swoich wypowiedziach

 

no jak mowilem troche perspektywa mi niepasuje

czekam na ubdaty bo cos zadko tu zagladasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Macie tu aktualke, dlugo bo dlugo, ale wiecie, wakacjeeeee i nic nie chce mi sie robic. Zrobilem gardlo i lewa strone wnetrza buzki.

pistkolor2.jpg

 

Aha i mam prosbe. Dajcie mi jakies namiary;] na naturalny kolor skory bo nijak nie moge go osiagnac. Nie poprawialem jeszcze muszki na pistolecie bo mi sie nie chcialo:P I tak bedzie inna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no i mamy gardziołko. Przysmaż je jednak trochę od tyłu, bo światło powinno tam powoli zanikać. Mam nadzieję, że zrobisz coś z tym pistoletem, aha i jeszcze jedno, jeśli on chce sie zabić, to powinien chyba celować bardziej do góry, tak mi sie zdaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem juz to pod obrazkiem, ale napisze jeszcze raz. No wiec nie moge zbytnio uzyskac w photoshopie koloru skory czlowieka. Jakby byl ktos tak mily i pokazal screena lub cos takiego gdzie bede widzial jak go uzyskac to bede bardzo wdzieczny i... i nic ma wam wystarczyc ze bede wdzieczny:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak ktos se chce walnac kule w leb to chyba sie nie szczerzy tak ze mu dziasla widac, nie? A co do kolorow, to fakt jest slabo, zbyt cukierkowo. A pistolet wzorowalem na moim kulkowcu wiec wyglada jak wyglada. Bedzie lepiej , nie bojcie zaby panowie. Zreszta tak naprawde to moj pierwszy koloowy rysunek w photoshopie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności