Skocz do zawartości

Kto tworzy własną muzę...


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Przesłuchałem... eeeeeee... spodziewałem się czegos lepszego... Jestem zawiedziony!!W pierwszym kawałku strasznie wkurzający jest ten powtarzajay sie brzęczący motyw.. drugi już lepszy, ale trochę monotonny...

 

Rano tak mnei coś nabrało, zeby sobie Buzza włączyć i wypociłem takiego oto loopika (bardzo WIP) - btw. wie ktoś jak poprawnie ustawić CDex'a żeby mi niektórych czestotliwości nei wyciszał?? Strasznie zniekształca... wobec tego mp3 z iewyregulowanymi głośnościami (wina CDexa, nie moja ;P )

 

LOOP MP3 [1,2 MB]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol.. żartuję przecież ;) :D A tak na serio to nei mam zcasu już na taką zabawę.. jeśli trzebaby było to do jakiegoś konkursu to owszem, ale że to tak dla siebie to zostaję tylko w Buzzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze torche za pozno sie oddzywam, ale gram na bebnach i spiewac potrafie a wolnych chwilach na fenderze kolegi pogrywam, gram sobie w dwoch kapelach w jednej na bebnach w drugiej spiewam a czasami w domku cos sobie wyprodukuje, jak bende mial okazje to dam jakis link do moich numeruf.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastique - zajefajne te kawałki.. szkoda, ze to nie studyjka.. :( Miło się słucha... wokal mógłby popracować nad sobą troszkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastique - stronka coś nie chce działać - ładuje się, ale nie zmieniają się podstrony :)

 

manfred - zakładasz, pliki linkujesz ze stronką index.html utworzoną przez Ciebie - wrzucasz to wszystko na serwer i po kłopocie.. heh, newbies... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THE MANYSH TRAFO spoko,nie kazdy musi kumac,kazda uwaga jest cenna,poza tym masz racje -to jest proste i w tym urok tej muzy,dlatego to takie gnioty do szflady są,w wiekszości nie dokończine...

Programy to Fruity loops 4,acid ... kiedys Cakewalk (ale teraz to sie mniej wiecej programy w możliwosciach wyrównały)

Ktoś może powie: eee,Fruity loops!...

Prawda jest taka ze programy takie jak Cubase zajmują niepotrzebnie zbyt wiele zasobów i jak przyjdzie wiecej wtyczek vst to komp padake zalicza...

A nie chodzi w tym o walke ze sprzetem,tylko o tworzenie (obojetnie jakiej muzy)

W kazdym razie dzieki

Jak ktoś bedzie mial ochote jescze czegoś z mojej szuflady posłuchac,to dajcie znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastique po pierwsze panka jest tam wiele nawet sam vocak psuje klimaty rege a uderza w punk rock to ze gitarki próbują grac rege to nie znaczy ze to juz jest rege całokształt sprowadza wszystko w innym kierunku po drugie co do chaosu to nie jest kwestia nagrania chodzi tu o cały zespół za mało treningu panowie ........jedyne co moge powiedziec pocieszającego to to ze ciekawe pomysły no i zeby nie te podpinanie sie pod rege było by w miare ................cwiczycz ........cwiczycz........cwiczycz..Pozdrawiam i szacuneczek 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manfred - niezłe.. tylko takie troszkę nie trzymające się kupy.. za duży nabajerowane, ale wszystko gra na szczęście ze sobą... tak więc w ty przypadku również ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manfred ale pojechałes z gałami 8-) w twoim wypadku musisz sobie Fruity loopa odpuscic bo polegniesz w muzyce tzw demo to nie brzmi jak Manfred tylko jak pokaz mozliwosci tego programu jak dobrze pamietam to tam od cholery jest takich numerów usiądzi i posłuchaj ich potem włącz swój kawałek i odpowiedz mi na pytania zym ty sie od nich róznisz? i jak rozpoznać ze to ty robiłeś? i czy starałem sie byc orginalny?

 

p.s opanowałes Fruta dosyc dobrze teraz czas na twój styl i twoje brzmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THE MANYSH TRAFO: Masz racje, co do wokalu jest punkowy poczesci, ale wiecej sie sie nie nie bende na jego temat wypowiadal bo z zespolu wylece :p

 

A tak pozatym to i tak reggae to nie jest moja muza, jak wczesniej wspomnialem za kilka dni wrzuce numery robione sesyjnie w domu, kiedy robisz caly numer od A do Z wtedy wszelkie komentarze sa wazniejsze. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe!

Dzięki,M@Ti,dzięki THE MANYSH TRAFO.

Spoko nagranie jest całkowiecie moje i robione na wtyczkach vst.

pochodzi z czasów,kiedy miałem bzika na punkcie filtrów...

Jeśli chodzi o demo...

To nagranie nigdy takiej funcji nie miało pełnic,i ma o ile pamiętam ze dwa lata,robione jeszcze na FL3.

Zresztą jak się utworkowi daje taką nazwe jak "zemsta spawacza" to raczej reszta tez nie będzie poważna.Kiedyś czesto było tak,że nie kończyłem utworków,bo przychodził nowy pomysł i stary mialem już w d...

Robiło sie takim muzyczek kilka w tygodniu,ważne było żeby opanować program

A jeśli chodzi o soft,to zaczynałem od cakewalka i soundfontów,potem chciałem sie przesiąsć na lepszy ale ograniczenia sprzetowe dawaly o sobie znac

Ideały o karierze w tym karju ,zwłaszcza w muzyce elektronicznej,to mrzonki.

Dlatego zabrałem sie za multimedia i dałem spokój z muzą.

Wszystkie te utworki mają wiecej niz 1,5 roku.Nie było sie z kim wczesniej tym dzielić,a neta mam od niedawna,a człowiekowi do rozwoju potrzebne są wskazówki i krytyka (szczera)

Jakby co to dajcie znać to dam dwa inne utworki, a te zdejme.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam niejako zdanie manfreda... w tym kraju nie ma szans na rozwój w tym kierunku, jeśli nie zrobisz z siebie idioty w Idolu, albo twój wujek nie jest szefem koncernu muzycznego, ew. straciłeś mleko z powodu szczurów... Nędza straszna.. i jak młodzi ludzie mają wchodzić w dorosłość?? Bez perspektyw...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec po przerwie podaje link do numeru nagranego w domu sesyjnie, udzial braly dwie osoby ja i moj kumpel, utwur jest zrobiony dla jaj w stylu gupich tandetnych piosenek do amerykanskich filmow o nastolatkach ;P :P http://www.legalez.nuta.pl/z.html/3507/lechu_gregor.html duzo zabawy bylo przy nagrywaniu :) no to chyba tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

calkiem niezle, basik fajnie ciagnie takie troche chilloutowe, bardzo lubie te klimaty :) troche mi st.germain przypomnia klimatem, no coz wiecej powiedziec nie zdolam bo mam slaby odsluch (glosniczki z laptopa, jestem na wakacjach jeszcze :) ale ogolnie bardzo mile wrazenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności