Skocz do zawartości

NOKTURN - animacja


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@slawomir!.... to fakt jest to cienizna.... nie to co Twój "Czajniczek".... http://pl.youtube.com/watch?v=5TOHnJipcCU.... nie przewijałem trzymałem pampers bo mi się obsuwał.... tak mnie poraził przekaz....:))))... może jest ktoś na świecie komu to będzie pasowało....stylistycznie, technicznie i fabularnie.... komentarze były owacją na stojąco... i machali...papierem toaletowym....!!!

 

No super w wątku w którym oceniamy twoją prace nie przyjmujesz zbytnio słów krytyki, ie dość tego jeżeli ktoś to zrobi w tak doraźny sposób jak slawomir to wyśmiewasz jego prace. Nie widzę w takim razie sensu tego wątku jeżeli nie przyjmiesz słów krytyki, po to się tutaj robi wątki żeby się rozwijać żeby dać innym zauważyć błędy których sami podczas pracy nad modelem/animacją nie znaleźliśmy.

 

Mi się osobiscie też nie podoba.

Ale co ja tam wiem jestem tylko szara masą która nie zroszumie nigdy "głębi" tego filmiku : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś potrafi... to znaczy, że wie.....

jeżeli nie potrafi... to znaczy, że nie wie.....

...kropka

 

 

podobno są krytycy, którzy wiedzą,

ale jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś

uczył się np. malarstwa u krytyka malarstwa,

zwykle uczący wolą Mistrza, malarza z autorytetem,

a autorytet ten zbudował on za pomocą dzieł, które stworzył...:))

 

...a mówienie, że się czegoś nie rozumie ...to nie jest krytyka ....tylko wyrażanie się w takiej kwestii nazywa się.... IGNORANCJĄ....!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli ktoś potrafi... to znaczy, że wie.....

jeżeli nie potrafi... to znaczy, że nie wie.....

...kropka

 

Czyli wg twojej filozofii jeśli nie umiem stworzyć pełnometrażowego filmu typu powiedzmy jestem legendą to nie mam prawa wyrażać zdania o nim bo nie wiem. To może napisz na początku wątku na czerwono dużą czcionką "jeśli nie zrobiłeś takiej lub lepszej animacji to się nie wypowiadaj" : )

 

A tego ostatniego zdania nie pojmuje, napisałem ci ze nie rozumiem "głębi" tego filmiku. Może autor chciał dać tam jakiś głębszy przekaz nie mówię ze nie aczkolwiek ja go tam nie znalazłem. I to chyba nie jest znaczenie słowa ignorancja : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nic nie rozumiesz....widocznie.... a jesteś tu już od 2008 roku.... ja już nie mam tyle czasu na szukanie zrozumienia.... wiec coś robię, a nie macham łapami bo właśnie ktoś coś zrobił, a ja nic.... rozumiem ból, ale nic na to nie poradzę... jak pisałem jest już następny film.... dopiero będziesz miał co nie rozumieć...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę , że Danielowi przystaje wypowiadać się bezpośrednio jest od nas wiele starszy. Dzieli nas do niego nie pokolenie a dwa. Ja to szanuje. Lukiszlak, zgadzam się z ostatnim postem Dziadka. Twoja obrona w której zaznaczasz, że nie wypowiadasz się w liczbie mnogiej w moim mniemaniu poświadcza ,że myślisz zbiorowo. Więcej chlubisz się swoim kosmopolityzmem . To nazywam jest przywarą nowoczesności. Poczucia bycia na czasie. Powątpiewam przy takich postawach w autentyczność własnego ja, powątpiewam w artystyczną indywidualność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra teraz nie przewijalem i wynudzilem sie strasznie. Nie wiem do kogo kierujesz ten film. Jezeli masz konkretnego odbiorce to on pewnie zrozumie sens bez niepotzrebnych komentarzy.

Apropos tego co mowiles ze tylko tworca ma prawo oceniac, to sory, ale net jest pelen animacji przy ktorych opada szczekai gacie i nawet pampers bo niektorzy nosza. Wielu z nas lubi forme a nie tresc, wielu z nas robi swoje rzeczy zeby trafic do odbiorcy nowoczesnego , a nie rozgrzebywac historie , zeby poruszyc przodkow.

Z trzeciej strony skoro nie zalezy Ci na tym zeby sie to podobalo stylistycznie to czemu nie wypusciles prewiev z maxa, skoro nie zalezy Ci na technicznym aspekcie to czemu probowales animowac wszystko poprawnie.

Chyba jednak nie dokonca jestes konsekwentny w tym co mowisz.

Jeszce raz podkresle, ze doceniam ogrom pracy jaki wlozyles.

sory ale Nikt nie jest doskonaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@THx.

czy cos ma sie podobac dlatego ze ktos jest od nas starszy??litosci. podesle ci zaraz 10 prac chlopakow od nas o wiele mlodszych , ktore wgniataj w siedzenie.

ej jest 21 wiek. wszytsko jest szybsze , lepsze, wieksze, mniejsze , obojetne i jak ktos ma ochote to podaza za tredami. Inni moga szukac wlasnej stylistyki i czy tego chca czy nie sa narazeni na ocene innych. Skoro ktos wystawia cos i nie przyjmuje na klate opini , to po co ja wystawia.

Opinia innych moze sprawic ze cos zmienisz i next time bedzie lepsze. w prozni nie ma miejsca na nic innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeczytałeś wszystkiego co napisał THx.... zakończyłeś na moim wieku.... to takie znamienne i nowoczesne... przeszłość nie istnieje.... niedługo Ty będziesz przeszłością...:)))

a to takie proste tylko się nie pień i nie zasłaniaj chłopakami co wymiatają (o tym pisał @THx)... jak widzisz oni tu nie bardzo zabierają głos.... Ty zrobiłeś "Czajniczek".... a ja "Nokturn".... i rozmawiajmy na tej platformie ..... bez polecania 10 prac chłopaków skoro masz swoją pracę.... do porównania......:))).... ja nie wpadłem do twojego wątku i nie powiedziałem to o tych chłopakach.... wiesz jak to sie nazywa.... takt i elegancja....:)))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czajniczka dorobilem jeszcze filizanki w przciagu tych kilku lat.

Aha czyli przyjmujesz tylko pochwalki??Krytyka mnie nie tyka??tak pieknie operujesz okresleniami i znajomoscia wszechrzeczy, to powinines tez znalezc okreslenie na taka postawe!

To jest Twoj watek, Twoja praca , Twoj "Nokturn", Twoja plaszczyzna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest mój "Nokturn"....tak jak Czajniczek" jest Twój...wątek o nim jest tez Twój ...ja tam nie wszedłem i ni powiedziałem że Cameron zrobił by to lepiej... ale przy całej mojej elegancji i takcie ...mogę ze 111% pewnością stwierdzić, że jednak w żaden sposób nie może być porównywany z moim... co więcej powiem, że Avatar Camerona również.... bo jest tylko bardzo drogim pryszczem na humanizmie i kulturze światowej... i tyle...:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz o avatarze wypowiadasz negatywna opinie o Camerunie tez, ale jak ja wyrazilem o Twoim dziele to sie obruszyles. Czyli jednak zalezy Ci na popularnosci. I najlepiej zeby to zarobilo kupe kasy, do tego wywiady , wychwalania i "ogolnie takie takie".

ale co ja moge jestem zwyklym czajniczko robem ( a bym zaponial- pismo obrazkowe) :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi młody próżny człowieku.... film zrobiłem baz zamówienia i jednej ... złotówki... nikt mi nie zapłacił za pokazy podczas Nocy Muzeów... w miejscu.... gdzie stoją te wagony z filmu.... dostałeś go ode mnie w prezencie bo miałem ochotę poświecić mu pół roku życia.... mogłeś sobie go za darmo poprzewijać.... jeszcze raz Ci powtarzam, Ty nie możesz krytykować w miejscu gdzie pokazujemy swoje prace nic powyżej czajniczka.... takie zachowanie towarzyskie.... ale możesz krytykować Canerona.... on i tak ma to gdzieś....:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie za co szanuje 3d max? Bo jest portalem poświęcony ogólnie pojętej sztuce cyfrowej ale nie odmawiam stwierdzeniu, ze mimo staraniu moderatorów nie wyzbył się indywidualnych ideologii internautów. A mówią , że cyberprzestrzeń jest wolna od uprzedzeń (pisze trochę już staromodnym slangiem początku lat dziewięćdziesiątych -dla zainteresowanych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slawomir!- nie dyskutuje się z głupcami ponieważ najpierw przyciągną Cie do swojego poziomu po czym zniszczą doświadczeniem.no i niestety z artystami jest podobnie ;)

fajnie dziadku ze wrociles na forum i dalej kręcisz. ciekawe zawsze sa Twoje watki i animacje chyba tez. fajnie ze robisz to co uwarzysz ze chcesz robić i masz w dupie resztę, tez się tego uczę od jakiegoś czasu. pozdrawiam

 

a, co do animacji to nie ogladalem, moze zerkne na starosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, filmy dziadka3D nie pozostawiają obojętnym, mało jest wątków w których by było tyle postów. Dobrze, że wróciłeś :]

Film dla mnie jest trudny w odbiorze i przyznam szczerze, że nie wytrzymałem do końca, no ale nie wszystko trafia do wszystkich. Bardzo za to podoba mi się muzyka i momentami klimat.

Twoje animacje odbieram raczej jako obrazy z muzyką, można z nimi przebywać, trudniej oglądać jak większość filmów.

Fajnie, że wciąż tworzysz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Breja...człowieku który potrafi coś zacząć i skończyć, co ma ręce i nogi, początek i koniec, opowieść i puentę... wie co to praca i radość z skończonego dzieła....!!! To czy rozumiemy swoje dzieła do końca czy nie nie ma znaczenia, twórca jest zawsze bliżej tego co robi, nie sposób zrobić czegoś dla wszystkich... ważne żeby promować humanizm, a nie działania antyhumanitarne... !!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baggins... kocham Cie jak ojca, ojca animacji 3D w Polsce.... wszystko com uczynił to przez Ciebie albo dzięki Tobie (niepotrzebne skreślić) ale skoro przedwczoraj wyświetlano mnie niegodnego i Ciebie na tym samym ekranie w kinie (Twój "Kinematograf" i mój "Nokturn").... to powinieneś chyba być ze mnie jako syna dumny.... wiem, że jest między nami różnica pokoleń i ja jako syn może za bardzo kontestuję... ale tak już jest i historia zna wiele takich przypadków.

Dziękuję jeszcze raz ze skierowałeś mnie we właściwą drogę... postaram się nie zawieść w przyszłości....!!!!.

 

ps. ... i proszę tego nie traktować jako żart... ktoś w końcu musiał podziękować Bagginsowi.... za to co zrobił... padło jak to w bajce na najgłupszego syna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem wcześniej, tego filmu. Obejrzałem i wiem ze to dziwne może się wydać, ale trzymał mnie w napięciu do końca. Ciekawie poukładany i fajnie się zapętla, no i motyw miasta w tle po prostu świetny klimat daje. Nie skumałem tylko motywu z kamieniem co się pojawia pod koniec.

Gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności