Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Ferrari 599


Rekomendowane odpowiedzi

Greetings Earth Creatures :P

 

Poddaję pod waszą krytykę jak w temacie: model i render samochodu, dłubany w domowym zaciszu od nie pamietam kiedy ( ale co najmniej rok :) ). Realnie, po odliczeniu bezsensownych renderow próbnych to na karoserie poświęciłem okolo tydzien, może dwa, wnętrze ze dwa tygodnie. Wnetrze jest zrobione prawie cale i nawet nie wyglada najgorzej ale na razie mam dosyć tego tematu, moze później się jeszcze skuszę na nie. Mam nadzieję że się wam spodoba.

 

Soft: Max

Renderer: Vray

Post: PS

Czas renderingu w 3k: ok 15-20min

 

Pozdro

M.

 

ferrarilotniskofinal2k.jpg

 

 

5991112c.jpg

 

 

5991112b.jpg

 

 

5991112a.jpg

 

 

ps. to mój pierwszy samochód skończony w galerii o_O

 

ps. zmienilem obrazek na wiekszy ;) i dodalem 3 obrazki prosto z maxa bez obrobki, tylko rozjasnione po calosci, zeby bylo widac cos wiecej modelu.

Edytowane przez Quadysz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej

 

dzieki za komenty, zmienilem obrazek na wiekszy ;) faktycznie troche szumu sie pojawilo hmm zerkne na to bo wczesniej tego nie bylo, albo nie zauwazylem.

freedom chyba masz racje, ale musze troche przetrawic ten render bo w tej chwili nie wiem jak to zmienic

luka, u mnie nie sa biale, moze to kwestia monitora (predzej mojego, bo umiera, ale kolory jeszcze trzyma chyba ;) ) zreszta na drugim, gorszym, tez nie sa wiec nie zgodze sie z tym ;)

maaad, dzieki, i szkoda ze tak malo tych backplejtow

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

No ladnie ladnie.. tylko jakos nie widac calej roboty jaka w niego wlozyles.. wrzucilbys chociaz clay'e z wnetrza i nawet z zewnatrz. perforacja na kierownicy roxx:D

imho na samym obrazku bloom ciut za mocny (czy cokolwiek tam nie zrobiles co rozmydlilo z lekka).. ale przyjemnie w odbiorze.

a jak tam aston?:P

 

pozdr

mt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności