Skocz do zawartości

[wip] Sci-fi weapon


iniside

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobienie tego zajęło mi aż dwa dni. Nie wiedzialem jak się do tego zabrać, więc trzy razy zaczynałem od nowa :D.

Ogólnie staram sie nauczyc hard-sufrace modeling, i licze na jakieś dobre rady.

LP to kwestia usuniecia edit poly ze stacka, wiec powinno juz pojsc duzo szybciej kiedy skoncze hp.

uYgjO.jpg

 

LP:

JQG1c.jpg

 

5200 tri.

 

Sorry nie ma siatki. Niechce mi sie juz renderowac, ide spac ;p. NormalaMapa ma male problemy, wiem, fixne jutro w photoshopie.

Edytowane przez iniside
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

HP mi się podoba, dało by rade jeszcze z niego pocisnąć trochę, tekstura wymagała by jeszcze troszkę pracy.

Ale co do ergonomii, to karygodne - człowiek raczej by z tego nie postrzelał :P

nie ma jak kciuka ułożyć (widzę otworek, który jest duuuużo za mały), a nawet jak włoży, to przy najmniejszym zaczepieniu broni o cokolwiek, złamie go sobie. Popatrz na fn2000 albo p90 jak mają zaprojektowane uchwyty tego typu, czy chociażby na wymodelowany przez kolegę le'dyra karabin AWM, jak ma skonstruowaną kolbę. Jakby otwór był wielkości całego tego wgłębienia (patrząc na lowpoly), to wszystko było by gites.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ktoś kto konceptował nigdy w życiu nie trzymał broni w dłoniach,

ewentualnie zabawka nie przeznaczona dla ludzi :P

 

to niestety standard w projektowaniu, zwlaszcza w grach fantasy. Tam wiekszosc zbroji jest zaprojektowana tak ze nie mozna sie ruszac (w wiekszosci męskie zbroje) lub tak ze nic nie chronią (kobiece zbroje) a bron jest najbardziej niebezpieczna dla wlasciciela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tam tylko jedno zdjęcie. Rozmyte, zdesaturowane i w sumie to wyglada jak jednolity kolor :D. Całą reszte zrobilem mniej lub bardziej ręcznie :D.

 

A tych rys to moze i faktycznie za duzo, ale to do poprawy nastepnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności