Skocz do zawartości

łazienka minimalistyczna


kaska37

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam wizualizacje łazienki 3ds max + V-ray.bardzo proszę o komentarze.:)

[ATTACH=CONFIG]84482[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]84484[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]84483[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]84485[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]84486[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sam render mi się podoba. Jest ładnie jasno i biało ale widać również detale.

Moje zastrzeżenie wywołuje jednak umywalka: strasznie płytka, na jednym z renderów wygląda wręcz jak taca. No i chyba brakuje odpływu (syfonu). Grzejnik też trochę odstaje od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie jest źle, jak dla mnie zbyt kwadratowo, nie wiem czy chciałbym mieć taką łazienkę ;)

Jest też pusto, warto by dodać jakieś akcenty, akcesoria itd.

Ujęcia są strasznie ciasne i niepotrzebnie poprzekrzywiane, warto zapoznac się z innymi pracami/zdjęciami i zobaczyć jak tam dobierane są kadry i kompozycja.

 

Keep walkin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym tego łazienką minimalistyczną, moja własna wymiarowo na styk się mieści w normach, może nie mam wanny, ale mam tam mnóstwo miejsca na kosmetyki detergenty, mydła i inne bzdety(zlew z blatem i szafkami, lustro z szafkami, szafa w ścianie), i do tego pralkę, a nic nie ogranicza twoich ruchów anie nie odczuwasz malej ilości miejsca. Tu nie dość że dużo miejsca to nic nie ma :( W sumie jak tak patrze to moja dziewczyna by nawet nie miała gdzie wsadzić 1/5 swoich mazideł i reszty(2 szuflady to wszystko?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności