Skocz do zawartości

AUDI S5 underground parking


plasti

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

po dluzszej nieobecnosci przedstawiam 2 animacje poczciwego juz audi s5 :], jedna w stylistyce background fotki, druga stylizowana na hollywood :)))

 

samochodzik od everow ofcorz, wszystkie materialy, oswietlenie sceny oraz compositing to moja sprawka

 

WERSJA_01

ver1t.jpg

 

 

 

WERSJA_02

ver2bx.jpg

 

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej. to ja dorzuce pare rzeczy od siebie. Jesli animujesz ze zdjęcia to rusz kamerę, zrób mały camera mapping (4 plejny do parkingu, po plejnie do dwóch samochodów najbliżej kamery). W tym przypadku krótka jazda w dół by się przydała (z 50 cm, więcej nie wyciągniesz) Zaczął bym w takim ustawieniu jak widać i zjechał niżej by zdominować trochę kadr tym wozikiem. Dodatkowo mikro wstrząsy kamery (1px wiggle) + noise (grain). Jak zapalasz światła to musisz również dodać światlo na podłożu + odbicia świateł samochodu (zobacz jak odbija się w asfalcie długa świetlówka z sufitu). Może jakaś aberracja chromatyczna calosc ujednolici.... Kombinuj.

Powodzenia

Pozdrawiam

P.

Edytowane przez pikok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za uwagi, na wstepie napisze ze animacja nie jest moim kierunkiem, tyle umie co umie, ale wogole sam od siebie jej nie ulepszam, tak wiec animka wyszla jak wyszla, bardziej zalezalo mi na renderingu i compositingu

 

dodalem poprawki glownie pikoka, bardzo konkretne i pomocne, na reszte niestety nie mam czasu, wiec na tym chyba juz pozostanie

 

jak ktos ma jeszcze jakies CC to walic smialo

 

vid z poprawkami:

 

http://www.youtube.com/watch?v=OY_lZ_s5pq8&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już lepiej, aczkolwiek dalej wydaję mi się, że auto się za sztywno zatrzymuje ;) wiem, wiem, że nie ma zabójczej prędkości, ale fajnie by było jak by się zatrzymało, jak ten tutaj ;)

[video=youtube;lCeSdzs-Wk4]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

Mi się podoba. Może trochę lepiej by to wyglądało z nie przydymionymi szybami i nieco ciemniejszymi oponkami. W super dokładne animowanie nie ma co wnikać jak piszesz, bo nie to szlifujesz:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki stary, przynajmniej komus sie podoba :)))

 

pozdro

Hej. Nie powiedzialem, że mi się nie podoba:) Prosiłeś o wskazówki a nie o lukier... Jest dobrze, jak będziesz miał jeszcze chwilę to zastanów się co można by zrobić by było lepiej.

@Sjon nie do końca się z Tobą zgodzę, że nie ma sensu poprawiać animacji. Animacja jest jedną ze składowych które mają wpływ na wiarygodność kompozycji. Zła animacja kładzie kompositing i na odwrót.

 

Pozdrawiam

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikok - oczywiście, że poprawianie animacji ma sens i temu nie zaprzeczę. Widzę jednak, że plasti szlifuje bardziej compositing. I lepiej jak już jest dobrze to nie tracić więcej czasu na animację. Lepiej go poświęcić na więcej testów z compositingu. Doba ma niestety 24h i nic tego nie zmieni:). Gdzieś trzeba iść na kompromis. Chyba, że człowiek chce robić wszystko. Sam chyba rozumiesz:) robiąc bardzo ładną animację. Zaglądam do tematu mimo, że się nie udzielam. Czytałem, że masz dwóch pomocników i właśnie to jest to o czym piszę. Najlepiej podzielić zadania, ale nie każdy ma taką możliwość:).

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności