Skocz do zawartości

Postać 3d: Orc


Wert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi sie najbardziej podoba zbroja :)

a tak serio - jak dla mnie ten ork jest zbyt ludzki (a moze zbyt malpi - wyglada troche jak goryl)

 

ork powinien miec nos jak grucha, spiczaste uszy i baaardzo wredny wyraz twarzy - ale to tylko moje wyobrazenie wiec...

 

ps. pokazalbys siatke z bliska bo cos mi tam sie nie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niczego sobie co do bledow to tak jak wyzej napisane:) Tez sie zgadzam ze zbyt ludzkim wygladem. Moim skromnym zdaniem powinienes obnizyc i poszerzyc mu usta i moze troche poszerzyc zuchwe. No i bym zapomnial oczywiscie wystajace dolne kly!!:P

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba zamysł postaci, ciekaw jestem jak zrobisz reszte tzn cialo.... uwagi jak wyżej, ucho napewno do wymiany.... poprawiłbym napewno kości policzkowe i brwi nadał równierz miejscami na głowie wiekszy owal i troche wyklarował brode. ale ogólnie fajnie sie zapowiada.... ciesze sie iż to nie jest kolejny samochód bo mam ich już doscyć. tak trzymaj i owocnej pracy. pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto moja wizja orka...robiłem go dawno temu.... głowa wzorowana na rysunku z warhammer'a.... zamieszczam wczesny render bo reszte mi gdzieś wcieło... porównaj wszelakie orki ogry i inne stworzenia starego swiata. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie jak wyglądały orki z "Władcy Pierścieni"? Wogóle nie przypominały wzorów z Warhammera. Więc jeśli Wert ma taką wizję orka to niech ją robi tak jak ją widzi. Orki przecierz nie istnieją ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności