Skocz do zawartości

Wiz : Dom na zboczu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dawno niczego nie wrzucałem więc czas najwyższy coś okazać.

Praca wykonana od początku do konca przeze mnie (fotki z lokacji, HDRi które oświetla scene także).

W sumie szybki i przyjemny projekt... Dajcie znać co o tym sądzicie.

 

Pozdrawiam

Łukasz

 

DH_aussen_02.jpg

 

DH_aussen.jpg

 

DH_Wohnen.jpg

 

i zrzutka z PS'a :

 

560_ps.jpg

 

[ATTACH=CONFIG]84584[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hej,

Pierwszy obrazek bardzo fajny jedynie przeszkadza mi temperatura we wnętrzach ( jest za zimno )

Na drugim drzewko po prawej burzy kompozycję natomiast 3 obrazek wygląda na początek czegoś większego a nie na skończoną pracę :)

ogólnie fajne.

 

PS. Bardzo fajne dynamiczne niebo. Można gdzieś nabyć twoje HDRI'ki ?

 

pozdrawiam,

GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sehr gut! Tylko dlaczego ta kaustyka na ścianach taka mocna? Chyba trochę przesadziłeś? Ogólnie praca na poziomie. Trochę wnętrza skromne, ale pewnie tak miało być. Fajnie że dodałeś zrzut z Photoshopa- zawsze warto podpatrzeć jak ktoś pracuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne wizki, HDRka tez bardzo przyjmna, mysle ze kolekcja w tym tonie bys znalazla paru nabywcow :). Co do uwag to rzeczywiscie tak kaustyka przesadzona i trawa na pierwszym renderze w moim odlczuciu za bardo nasycona. A te wszystkie zielska i krzaki to twoje wlasne czy z jakiejs kolekcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panie menagerze wkoncu wrzuciles ;) milo tu i przyjemnie ... chociaz ten 3ci render niepotrzebny w zupelnosci dwa pierwsze starcza , a kaustyka wlasnie fajnie bije po oczach ( co kto lubi ) ... Pzdro

 

Edit :

Hahahaha no ale nazwa krzywych piekna :D "Kurven" hehee padlem XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol dzięki za komentarze ! Tematem wizek był "dom dla purysty"... więc i tak za dużo mebli wstawiłem do tego mieszkania niż życzył sobie tego klient ;)

Fajno, że podoba wam się moja praca, w sumie z interioru do konca też nie jestem zadowolony, chodziło też o pokazanie tego co za oknem bo to dokladnie taki właśnie widok będzie z tego okna.

 

Co do drzew to na pierwszym rednerze to pomalowane drzewa 2d, reszta to onyx, every i iGrass i troche swojej trawy.

 

haha no niestety, w szwajcarii pracuje sie z Kurven ;D

 

Jeszcze raz dzięki !

Pozdrawiam!

 

P.S.

HDRi w pełni przejęła firma w której pracuje więc o sprzedaży już nie ma mowy niestety.

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności