Skocz do zawartości

WIZ: Sypialnia + poprawki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szybka wizka sypialni na zleconko ciekawe co o tym myślicie wszelaka pomoc za pośrednictwem opini lub konstruktywnej krytyki mile widziana pozdrawi

 

fe581.png

 

po poprawkach mam nadzieję że wam się spodoba:), zabieram się za nocną scenke pozdrawiam

 

4eba0.png

Edytowane przez c4rl0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ten platynowy kocyk czy co to tam jest, wygląda trochę jak z plastiku, przynajmniej według mnie :).

Zasłony wychodzą z ? czy to po prostu ściana jest tak pofałdowana? daj jakąś szynę, będzie ładniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżkowe shadery walą po oczach , bo reszta wyszła bardzo fajnie.

Troche przepraliłeś to okno , ale niezłe oświetlenie.

Więcej PS bym tu przymodził i wyrenderuj pass AO.

Ale przedewszystkim popracuj nad modelami na łóżku i ich shaderami , bo psuje to render.

Bardzo przyzwoita wizka :)

 

Pozdr

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzieki za uwagi Panowie

arthus sufit jest obniżony 20 cm i odsunięty od okna też 20 cm wiec w tej wnęce jest zamontowana sównica

09121986 dziekuję za wskazówki i uwagi zastosowałem się do nich :) i własnie liczy renderek klijent chciał koniecznie pokazać bryłe łóżka wiec musiałem coś wykombinować i podwinąć narzutę pod materac a że wyszło to wszystko w ostatniej chwili zarówno materiał jak i modele narzuty i aksamitnego koca wyszły sztucznie teraz liczy pierwotną wersję i myśle żę bedzie lepiej

i tak klient już odebrał prace wiec chce podnieś jakość sceny do folio myślę że spróbuję jeszcze sceny nocnej z tym ujeciem co o tym myślicie ?

Pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie pracuje nad scenką nocną i zastanawiam się co można zmnienić albo poprawić może jakieś rady albo pomysły, no i mam nadzieję że tekstylia na łóżku wyglądają już lepiej pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście trochę nie pasuje ten fiolet za oknem, to chyba on nadaje styl z bajek pixar studio. Wydaje mi się, że ta sukienka ( to jest sukienka?) na łóżku jeszcze do końca nie opadła, jak ktoś ją położył. Chodzi mi o cześć która jest za łóżkiem.

 

Wizka bardzo fajna, jednak scena za dnia bardziej mi się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że ta sukienka ( to jest sukienka?) na łóżku jeszcze do końca nie opadła, jak ktoś ją położył. Chodzi mi o cześć która jest za łóżkiem.

Spójrz na to jak jest "uszyta" to normalne że koniec tak się zagina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Światło nie najgorsze, tworzy ciekawą temperaturę. Chodź po wydruku obraz mógłby być troszkę ciemny i za żółty.

Co do aranżacji nie będę się wypowiadał bo to rzecz gustu (chodź bym na pewno zrezygnował z dodatków evermotion i zastąpił czymś oryginalnym ) i czasami się zdarza, że to nie gust twórcy bije z obrazków tylko klientów;)

 

Pościel na pierwszym obrazku, troszkę sztuczna w bryle. W drugim już lepiej, ale brakuję jakieś fałdki - urozmaicenia. - chodź klient pewnie kazał prasować ;P

 

Na pewno można było by się pobawić jeszcze z samym ujęciem, szaderami jak koledzy powyżej piszą.

 

W Scenie nocnej, na pewno widok za oknem za bardzo ściąga uwagę...

 

pozdrawiam

Marcin P.

Edytowane przez MPająk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności