Jump to content

Obiekt3D: Prosty Pokój


gibek

Recommended Posts

co jest nie tak ze stołem ? :) a tak na marginesie to może ktoś z was wie jak zaimportować obiekt do tego mojego pokoju w cinemie 4d bo zrobiłem oddzielnie lampe a nie chce mi sie robić jej od nowa , a jak trzymam lewy przycisk myszy i upuszczam na okno pracy w cinemie to robi sie automatycznie nowy projekt a nie o to mi chodziło . a w jak wchodze w File to jest tylko export nie ma import ;/

Link to comment
Share on other sites

rozumiem że może być słabo bo z c4d pracuje dopiero 5 dzień a mam popracować nad modelami czy renderem ? i może polecił byś jakąś strone z tutorialami na yt a może tutaj są jakieś ciekawe

Link to comment
Share on other sites

jak komuś sie nie chce pisać to niech nie pisze mówie to szczególnie do ciebie , a pytam sie bo może być tak że ktoś zna jakieś fajne i może polecić a po 2 to chyba do tego jest forum aby pytać ?!?! tak czy nie ?

Link to comment
Share on other sites

hoho zawsze w takich wątkach robi się gorąco :]

 

po pierwsze panie gibek: kto szuka nie błądzi. po poziomie pracy widać, że coś Ci dzwoni ale nie wiesz jeszcze w której parafii. Naprawdę tutoriali są setki a wujek google zawsze prawdę Ci powie. Jeśli prosisz o tutoriale godne polecenia to znak, że nie za bardzo jeszcze szukałeś.

 

po drugie: Twoja praca jaka jest sam widzisz. Umiesz czytać komentarze i zapewne umiesz także obserwować świat dookoła. Biorąc na tapetę wizkę pokoju robisz tak jak 90% grafików 3d w Polsce. A wykonanie porządnej wizki to nie 5 dni roboty dla kogoś kto dopiero co odpalił program.

Zacznij uczyć się warsztatu. Poznaj techniki modelowania, teksturowania, oświetlania i renderowania. Dopiero potem składaj to w całość pod nazwą wizualizacja pokoju. Różnica pomiędzy 1 a 2 renderem jest żadna to znak, że nie wiesz nawet gdzie jest bład a co dopiero jak go naprawić.

 

po trzecie: pobiegaj z linijką i zacznij mierzyć skalę obiektów. Nijak to nie pasuje do siebie. Referencje też by się przydały bo w takich kolorach szlag by człowieka trafił po pierwszej nocy.

 

Ot tyle, początki są trudne i nie oczekuj, że ktoś odwali za Ciebie całą robotę i poda na tacy gotowe rozwiązania. Pracuj ciężko a na bank się to opłaci.

 

Salut

tw

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy