Skocz do zawartości

Pojazd 3d: ZiL-117V 1971


Rekomendowane odpowiedzi

pojazd na paradach na Placu Czerwonym w Moskwie

rok - 1971

właśnie wydała 3 sztuki dla parady w żaden fotel pasażera, z mikrofonami z przodu) i 8 phaetons proste, wszystko czarne

 

x102_ZIL_117_V_Lenin_2500.jpg x001_ZIL_117_V_top_2000.jpg

 

x001_ZIL_117_V_salon_2500.jpg x001_ZIL_117_V_back_2200.jpg

 

x002_ZIL_117_V_black_2500.jpgx003_ZIL_117_V_black_back_2200.jpg

 

wire

x001_ZIL_117_V_2200_WIRE.jpg red_place_wire.jpg

 

graymtl

011_ZIL_117_V_modelling_0000.jpg 011_ZIL_117_V_modelling_0001.jpg 010_ZIL_117_V_modelling_salon_0001.jpg

 

[ATTACH=CONFIG]84988[/ATTACH]

Edytowane przez nailgun
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Иисусу Христу - Jesus Christ - Jezus Chrystus : daj ci Boże wieczne życie. Podjąłeś\łaś się nie lada wyzwania, choć może właśnie jest to najlepsza droga do sukcesu (zrobić coś co mało kto widział - więc kto mi podskoczy?)

 

Pozwól, że skomentuje tylko to co przypadły mi do gustu: licząc od lewej - 3 / czyli -

 

wnętrze - Piękne przełamanie deski rozdzielczej - idealnie ujęty kąt refleksu - coś pięknego, sam bym tego lepiej nie ujął.

 

Następnie - 4 - długo się zastanawiałem co mi w nim nie pasuje i w końcu doszedłem do istotnego wniosku - skąd żeś wziął płyty chodnikowe sięgające aż do samej plaży ?

 

Render 4 i 5 powala na kolana pod każdym względem gdyż uchwyciłeś\łaś coś w rodzaju molo - trochę za słabe cienie pod autem względem piątego ponieważ pod piątym jest dużo ciemniej niż pod czwartym. Jeżeli miałeś\łaś zamiar uchwycić to o czym myślę to piąty render powinien charakteryzować się wyższym kontrastem i wyraźnym "glowem" tylnych lamp.

 

Siódmy render czyli miniaturka nie wymaga żadnych poprawek wg mnie i zasługuje na fronta. Ewentualnie podpis mógłby być bardziej lub w ogóle przezroczysty.

 

Ogólnie to - mega qrwa fajnie.

Edytowane przez Bohomaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super;) Jesli chesz sie dalej rozwijać to zacznij robić slady uzytkowania na calej reszcie, nie tylko brudne koła;) no i ostrożnie z tym pokazywaniem wagi przez opony, bo powoli sie robi flak;D

 

Calosciowo bardzo pozytywnie, model bez zarzutu, to samo renderki, tylko za czysto! za czysto! chociaż nawet w poscie coś dodac bo te pojazdy tak czyste to nawet z manufaktury nie wyjeżdzały:P

 

Pozdrawiam i gratki!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności