Skocz do zawartości

Chc.41 : Neuroshima by Sławomir Wolicki


SlawomirWolicki

Rekomendowane odpowiedzi

[ATTACH=CONFIG]85377[/ATTACH]

 

Edycja - Pytanie czy w kwestiach organizacyjnych jest w moim wątku wszystko ok czy coś poprawić?

 

Finał :

Opis - ...Pomiędzy maszynami Molocha uciekają Stalkerzy (i ostrzeliwują laserem ścigającego ich Drona)... - W sumie chyba najlepiej to wygląda jako tapeta na pulpit.

 

Większe rodzielczość w linku:

http://img59.imageshack.us/img59/6051/wolickineuroshima1555px.jpg

 

wolickineuroshimafin800.jpg

 

 

Step 1:

Tekstura podkład (przerobione coś z mojej starej grafiki).

neuroshima1.jpg

 

Step 2:

neuroshima2.jpg

Edytowane przez SlawomirWolicki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak tylko się zdecyduje na jakieś detale to wrzucę większe, narazie rozkiminiam co i jak łącznie z kompozycją. Jedyne co teraz wiem to że idzie wielki robot/Moloch [swoją drogą niektóre detale widzę w głowię tylko hmm tak jakby w ruchu i to w 3d, co z tego przeniosę do grafiki sam jeszcze nie wiem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moloch powiadasz? Ja tu widzę wyraznie kolesia dosiadającego wielkiego pająka i strzelającego we mnie nietoperzami z jakiejś broni! Rewelacyjny abstrakcyjny początek, muszę kiedyś sam tego sprobowac, moze sprawdzi się to jako sposób żeby okiełznać kolor i wprowadzic troche ekspresji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, zobaczymy jak pójdzie dalej dopiero się uczę tej techniki. To coś ktoś będzie dosiadał to pewne (cyborg or somthing). Myślałem o pająku itp. ale jeśli już to jakiś z Mecha częściami bo chcę spróbować czegoś w takim mechanicznym stylu bardziej. Nietoperze zostały z starej grafiki, jak nie znikną to też będą bardziej Mecha. Takie plany zobaczymy na co czas pozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności