Skocz do zawartości

Chc.41: Neuroshima by Uriel


Uriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Może być fajnie ale troszkę ta pani połamana. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jej prawa ręka. Łokieć chyba troszkę nie w tym miejscu się znajduje. Z tułowiem też coś nie gra. Jakoś dziwnie się przekręca w pasie względem bioder, i nie wiem czy nie wyszło Ci troszkę za grubo w ty miejscu, tak jakby to była raczej szerokość tułowia niż jego grubość.

Dawaj dalej.

 

Pozdrawiam, Cyanide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za krótkie ręce i coś z udami i ich połaczeniem z tułowiem, ten skręt niezbyt się czyta dobrze przez co dziwnie wygląda... popracowałbym rownież nad dynamizmem... może bardziej przechylić kobite, zwiększyć ilość skosów czy cuś ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra zmiana, ta poza jest znacznie bardziej przekonująca : ) już w teczce było o tej nodze ale się jeszcze powtórzę, że można by ją jakoś poprawić, teraz postać wygląda jakby miała bardzo szerokie podbrzusze/szeroko rozstawione nogi. Ale to i tak jest w sumie drobiazg. W kolorowej wersji podobają mi się kolory tej babki : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie lepiej, fajnie że ICE zrobił over i fajnie, że poszedleś w jego stronę... pamiętaj żeby na etapie wlaśnie takim szkicowym pozamykac wszelkie obiekcje co do anatomii czy problemu z nogami, który wyżej opisuje koleżanka, pozdruffka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od pasa w gorę poza bardziej pasuje mi do stojącej klientki, myślę że warto by było nad tym jeszcze posiedzieć bo możne być fajna praca (może odchylić ja bardziej od pasa w jej prawo?). Ten skrót z gunem w kierunku monstera tez mi tak trochę nie do końca gra. Ale generalnie podoba mi się :>

zdrówo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności