Skocz do zawartości

Scena 3D - pokój


Gość t_c

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wypasione, ale kompozycja/kadr jak pisali inni do bani...

szkoda ze render taki slaby jakosciowo, razi ten sufit...

dziwi mnie czemu elementy metalowe na sciance odbijaja biale, a nie czerwone paski...

zaraz, zaraz, chyba ze to sa lampki??

drazni mnie tez ten material foteli i sofy...

ogolnie Bardzo pozytywne wrazenie...

P.S. wypsiony obiad na tym stole... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej... to jest salon czy składzik na miotły... chyba salon bo zbyt nowoczesny na składzik... Kto Ci dał taką kamerę do ręki?? Wszystko ucięte... stolik, fotel, obraz.... gdybyś jeszcze bardziej obciął to bym musiał się zastanawiać co to jest...klimacik fajny... tylko za dużo czerwonego... no i nie wiem czemu jedna lampa różni się od innych :D Tak miało być :D

 

Pozdr,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu to się nazywa krytyka,

z kadrem to jest eksperyment, bo nie chciałem robić takiego pełnego gdzie wszystko się mieści, jak widzę to błąd, te elementy na ścianach to lampki,

czerwnień? próbowałem inne kolory ale średnio wychodziły, popracuję nad tym

materiał sofy i foteli miał być matowy, czarny (tak w oryginalnych meblach)

nie wiem co z sufitem, proszę o rozwinięcie tematu.

dzięki za wszystkie uwagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha juz trzeci raz wypowiadam się na temat internala - i znów słabe radiosity za duże te kontrasty między cieniem a oświetlonymi powierzchniami,

Resztę już powiedziano wczesniej co jest źle.

 

Wizualizacja pomiesczeń jest bardzo trudna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

założenie jest takie że światło jest sztuczne więc kontrasty muszą być, no a radiosity to jak pisałem pierwszy v-ray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciasno: )

ale meble maxymalnie wypasione (o ile sie nie myle to meble pana corbusiera z teledysku pani jopek:)

pomysł ładny i tylko kolorów duzo...gryzie sie obraz ze scianką i biela i czernia...moze kolory bardziej mondrianowskie? albo przynajmniej obraz na scianie : ) i na podloge fajnieszy byłby parkiet (wiem ze to oklepane ale gres bardzo ochładza wizualnie wnetrze..lepsza jest juz wykładzina, albo czerwone linoleum jak u miesa : )

w sumie to ładne bardzo konsekwentnie zaprojektowane wnetrze, a render to inni znaja sie lepiej : )

pozdrwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności