Skocz do zawartości

Pojazd3D: Mitsubishi Lancer EVO 8


wiggles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Po dlugiej przerwie zaczalem robic Mitsubishi Lancer Evolution 8 (?) to jest to co wydlubalem w jeden dzien- jeszcze jest pewnei wiele bledow- narazie pracuje nad odpowiednim zaokragleniem lamp bo sa zakanciaste- siatki nie pokazuje :P jest do dupy:D nie no jak bedzie taka potrzeba to ja pokaze. Jeszcze jedno- ktos wie dlaczego na renderze plan mitsu jest na odwrot niz w programie :] :D ?? pzdr- czekam na komentarze i krytyke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak na pierwszy rzut oka to powinieneś zagęścić siatkę w rogach otworów na światła, bo z tego co widzę po refkach ma on tam stosunkowo ostre kanty

 

ps. Pokaż siatkę. Widać że nie jest z nią najlepiej ( np. okolice świateł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojojoj, zupelnie niepodobny. jedziesz chyba na samym princie, bez referek. zobacz sobie pierwsze lepsze zdjecie takiego evo. ja pracuje nad takim modelem, tyle ze w lowpoly, do gta:vc w zmodelerze i musze przyznac ze moj wyglada lepiej:>. niestety nie moge go jeszcze pokazac, gdyz to na razie tajemny projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod ma full bledow (takie tam rozne;))

ale nie mozna mowic mu ze z tego nic nie bedzie (robil go dopiero 1 dzien) dajmy mu wiecej czasu a moze byc ciekawie:P

rada dla wiggles'a: nie rob daje nawet skasuj bok bo jest do d....:D

i zaimij sie tylko przodem poprawiaj poprawiaj i jeszcze raz poprawiaj:P a bedzie dobrze pracuj nie tylko na blueprints'ach a tez na zdjeciach przygladaj sie ksztaltowi kazdemu swiatelkowi kazdej kresce zalamania ;);) a bedzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jedno jesli chodzi o siatke to staraj sie ja porzadnie ukladac przyda sie pozniej nie bedziesz mial problemow z poruszaniem sie po samochodzie

jak zobaczysz ze zaczynasz nie kumac siatki to cofnij sie kilka krokow wczesniej (czytaj skasuj i rob z kat wieszcz co i gdzie) zobaczysz jak bedzie ci sie siatka ukladala bedzie prosta rowna to bedzie ci sie chcialo pracowac i bedzie super

a jak nie bedziesz wiedzial co i gdzie to zwatpisz i nie skonczysz car'a

narka i pracuj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to jest EVO WRC ale opieram sie tez na zdjeciach z gazety bo chcialem zrobic wersje "cywilna" a to ze mam mnostwo bledow to wiem- jezeli ktos widzial moje poprzednie podejscie do evo to chyba mi nie powie ze teraz jest gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności