Skocz do zawartości

Scena 3D : Baza


Rushhash

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Chciałem podzielić się z Wami moją ostatnią pracą, która stworzyłem z braku ciekawszych zajęć;).Od razu chciałbym prosić o wyrozumiałość wszelkich fanów awiacji, gdyż model zaprezentowanego tu śmigłowca AH-64 Apache, potraktowałem dosyć luźno i pewnie znajduje się w nim trochę herezji. Będę wdzięczny za wszelkie opinie. Pozdrawiam i czekam na komentarze.011wm.jpg20979815.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Bardzo podoba mi się otoczenie, w szczególności zaś tekstury - ostre, sugestywne i pasujące do siebie. Modele też wydają się być w porządku, ale 'lotnikiem' nie jestem - więc ciężko mi oceniać.

 

Teraz rzeczy które rzucają się w oczy: na pierwszym razi deszcz oraz elektrownia z tyłu. Deszcz ponieważ za mało zróżnicowałeś krople (zgaduje że robiony z noise'a), poza tym jest zbyt gęsty. Brakuje również efektów tego deszczu w scenie - na szybach i elementach metalowych nie ma kropel, nie ma odbijających się kropel deszczu. Również kałuże nie 'reagują' na deszcz. Razi również elektrownia z tyłu, coś krawędzie są poszarpane.

 

Drugi render lepszy, ale tutaj rzuca się w oczy brak jakiegokolwiek brudu na helikopterze, przez co trochę odrealnia to scenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piersze wersja bardziej do mnie przemawiała, natomiast to co mi nie pasuje to rozmazanie pracujacego wirnika tylni bardzo ładnie natomiast głowny powinien miac mocniejszy motion blur szczególnie czsci rotoru wygladaj ze sie nie kreca. Szkło na na systemie celowniczym ogólnie jest czarne i nie odbijajace otoczenia w 100%. A tak wogóle po co hangar skora ta maszynka i tak moknie ;) A tak na powaznie to jeszcze pilota nie uswiadczysz w tej maszynie. Ale tak czy siak naprawde sie to wszytko ładnie prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności