Skocz do zawartości

Scena 3d: bunkier


Błazi

Rekomendowane odpowiedzi

Więc oststnio bodobała mi się praca "spelunka" by rascal (w koncu to zmieniłem ;]). Więc postanowiłem zrobić coś o podobnej budowie ale żeby równoczesnie wlozyc w to cos swojego i tak tez zrobilem. Aktualnie jestem poza domem i chyba nie będę mógł dużo zrobić, ale przydadzą mi się komentarze.

piwniczka.jpg

--------------to jest wersja z testowymi teksturkami-----------------

piwniczka2.jpg

--------------wersja z kloszem---------------

 

 

PS.

Niedługo dorzuce jeszcze wersje bez teksuturowania.

Praca 100% 3d

 

EDIT:

Co zrobić jeśli już wszystko oteksturowałem, żeby nie było widać tych tekstur w renderze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hehe no "proporcje " to ty masz :P kosz jest mojej wysokosci jezeli ta wnęka kolo niego to wejscie/drzwi maja byc .....lampa to chyba przemysłowa jest :P i volume to raczej niepasuje

nie chce mi sie dalej pisac ...

 

ja na twoim miejscu pomyslal sobie o wymiarach i narysowal je na kartce zeby wszystko mialo jakis sens bo tu raczej nie ma ....

 

pomysl sobie jaka wysokosc ma kosz na smieci .... stopien na schodach ... srednica lampy ... itp .... pozniej przeloz sobie to w maxie (zmien jednostki na cm,m)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błazi, webpark to nie był dobry pomysł, masz przekroczony limit transferu i teraz nikomu się twoja praca nie dogrywa :/...

 

Edit:

No, teraz mi sie grafika dograła, ale limit i tak czesto jest przekraczany i nie zawsze działa jak powinno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego juz gdzies nie widzialem?

ten stojacy smietnik bym zmienil bo klapa nieciekawie wyglada

a nie myslales o w 100% swoim projekcie po co robic cos co juz jest i o niebo lepiej wyglada

popatrz na drzwi i na zejscie ze schodow na bank osoba zchodzaca zaryje glowa w sciane,sufit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widac renderow btw. mozesz podac linke do "spelunka" by raven? ostatnio tez dlubalem przy spelunce i chcialbym zobaczyc jak ona w jego wykonaniu wyglada.

 

EDIT: Wkoncu zobaczylem render hehe, tak sie sklada ze autorem nie jest raven tylko ja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee eta pracka pochodzi troche pod prace rascala .. przynajmiej mi sie tak wydaje ;]

Przecierz napisałem że ma podchodzić pod pracke rascala

 

@rascal - sorki, zwracam honor, zaraz to zmienie

@chveti - żeby troszkę poćwiczyć, jestem początkujący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no na razie to nieciekaiwie wygląda. popracuj nad rozmiarami beczek i kolsza bo jest wielkości człowieka, możesz dodać napisy po niemiecku na ścianach i coś co by przypominało bunkier (bo to wygląda na razie jak moja piwnica) zamiast beczek możesz dać stojaki na karabiny albo prycze dla żołnierzy lub coś innego a już na pewno powinny tam być ciężkie pancerne drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem pisać że powiększe dziure bo rzeczywiście można tam zaryć głową.

@Tweety wyprzedziłeś mnie - już miałem mówić że zrobie pancerne drzwi (w końcu to bunkier). Moge też spróbować dodać te stojaki na broń palną. Spróbuje też dodać trochę brudu ale to kwestia tekstur a w 2d leże.

Ma ktoś może pomysł na to stojaki? Szczerze mówiąc widziałem takie chyba dwa razy w zyciu a blueprintównie moge znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze pare starych materacy - w koncu zolnieze musza gdzies odpoczywac. Zamiast tego stojaka zrobie starą uchyloną szafę. A klapy od tych beczek[hmm] moze po prostu zlikwiduje klapy i dodam takie jakies nakrycia

 

Edit: Ma ktoś może jakieś fajne teksturki bo strasznie nie chce mi sie szukac na 3d total ani na tej francuskiej stronie - ponad 3500 tekstur (serio) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update:

-dodane materace (nie mogłem znaleść żadnych tekstur)

-powiększona "dziura" w suficie

-dodana pancerna klapa(niezbyt przekonująco wyszła, ale będę poprawiał)

-pomniejszone beczki

-pomniejszona średnica klosza

 

piwniczka4.jpg

 

EDIT:

Zapomniałem dodać, że do modyfikacji idą przedewszytkim tekstury.

(Może znajdzie sie ktos kto mi to zrobi za darmo :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przenieś wątek do innego działu??

np: "game art", bo moje umiejetnosci sa jeszcze troche za male zeby zrobic to profesjonalnie i zeby wygladalo realnie, bo na razie wyglada troche jak z gry

 

Stary czy to oznacza że modele do gry to juz byś umiał robić ? :) jak narazie to pytasz czy ktoś ci tekstur nie zrobi, więc co ty chcesz w dziale game art pokazać ?? pare boxów z teksturami przez kogoś zrobionymi ,czy może śmietniki z setkami poligonów ?

Jak widze nie skorzystałeś z mojej poprzedniej rady, więc powodzenia !

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności