Skocz do zawartości

WIZ: Dom - rozbudowa


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wrzucam jednodniówkę zrobioną dla właśnie powstającego biura architektonicznego ONE2 (com.pl :) )

 

Według mnie jest dosyć przyjemna jak na tak mało wymagający projekt, więc chciałem się nim podzielić. Co myślicie?

 

Maćku, dzięki za BMW :)

 

domekuj01jpgmale.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

gnacik - rozbudowany jest balkon i dodane drewno, cały garaż (dodane drewno, zielone elementy), ale to pierwsze z dwóch ujęć, na drugim pokarzę klatkę schodową np.

 

indian - pies to jeszcze rozumiem, ale czemu bmw? :( Bloom może przesadziłem kurcze, muszę zacząć nad tym panować w końcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW faktycznie, albo jest lowpoly, albo trzeba popracować nad shaderami - teraz wygląda sztucznie. Drewno, jak wspomniał gregory, do mapowania. Saturacja tego drewna też trochę bije w oczy. Schody sprawiają wrażenie, jakby były z belek o przekroju 10x10cm.

I beagle nie rosną takie duże - czyt. proporcje:)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem długo i zastanawiałem się co jest nie tak z tym BMW (poza faktem że to BMW :P ). Proporcje - wydaje mi się (albo sprawia takie wrażenie) że ma wysokośc taką że zmieściłoby się pod balkonem. Poza tym jak wcześniej - zdesaturować, zmapować drewno i byłoby lepiej. Ale jak na czas pracy jest bardzo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności