Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaniem okna roboczego w opcji - REALISTIC -


darekn

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zaczynam właśnie przygode z 3ds i zaczyna sie ona od razu ze schodami , więc postanowiłem poprosic o pomoc bardziej doświadczonych ode mnie.

Przepatrzyłem FAQ, tematy forum , nie natknąłem sie na taki przypadek, mam nadzieje że pomożecie.

Zjawisko jest takie że wgrałem sobie 3 ds -a 2013 m, wersja studencka,( komputer z procesorem i7, win7 64 bitowy, 16 gB pamięci, grafika GeForce GTX 570), i przy wyświetlaniu okien roboczych widac coś tylko w opcji - wireframe - i - clay -.

nie wyslwietla się nic w opcji -realistic -, - shaded - itd, po prostu jest czysto białe okno robocze.

Sciagnąłem najnowsze sterowniki do karty graficznej i na tym moja wiedza sie kończy, mam nadzieję że ktoś moze miał taki przypadek , albo może cos na to poradzić.

 

Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

e07af004e067.jpg

 

ot, tak to wygląda, jakiekolwiek okno przełączą w trybu wireframe , do realistic to robi sie to samo........

Edytowane przez darekn
błąd miniaturki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
Odinstaluj i zainstaluj inną wersje.

 

Jak rzekłeś tak zrobiłem i d....pa

tylko teraz nie wiem czy miałeś na mysli inną wersje sterowników czy , 3dmaxa :)

Edytowane przez darekn
błąd opisu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dzieje się tak dla każdego z typów sterownika w 3ds max? Tzn. czy jak przełączasz się pomiędzy Nitrous,DirectX, OpenGl w Preferences na zakładce Viewports oknie Display Driver Selection, coś się zmienia?

 

Może któryś zaskoczy... nie będzie co prawda gadżetów z Nitrous'a, ale może da się pracować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dzieje się tak dla każdego z typów sterownika w 3ds max? Tzn. czy jak przełączasz się pomiędzy Nitrous,DirectX, OpenGl w Preferences na zakładce Viewports oknie Display Driver Selection, coś się zmienia?

 

Może któryś zaskoczy... nie będzie co prawda gadżetów z Nitrous'a, ale może da się pracować...

 

dzięki , zaskoczyło, pracować sie da jakoś, tylko nie ma cieni i w ogóle nie ma opcji rwalistic do wyboru, no ale cos tam mozna modelować, dzieki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rzekłeś tak zrobiłem i d....pa

tylko teraz nie wiem czy miałeś na mysli inną wersje sterowników czy , 3dmaxa :)

 

Inną wersje sterowników,oczywiście:D.Coś masz namieszane ze sterami bo powinno śmigać w nitrous na takiej karcie bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wszyscy mówią że powinno śmigać, a kurde nie smiga, najgosze jest to że człowiek jest slepu , jak sa to pierwsze kroki ( na czworaka ) w programie.

Starowniki pobrane ze strony nvidia, stare odinstalowane , zrobiony reset , zainstalowane nowe , zrobiony reset , no nie wiem już .

Pozytywem jest to ze juz moge coś zacząć ogarniać, jakieś podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności