Skocz do zawartości

POSTAĆ 3d: Dog


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Witam!!

Brnę sobie w następne zwierzątko... :) Sowa została już odpowiednio spreparowana (nie przeze mnie, więc nie pokazuję). Tym razem piesek.. rasa bliżej nie określona... nie wiem jeszcze jaki będzie zakres jego ruchów, ale napewno będzie częściowo lub w całości animowany.

 

Widać chyba do którego momentu jest skończony, więc nie piszę co i jak :)

dog_3.jpg

 

dog_4.jpg

Jakby kto pytał - ostatnie modele są częścią projektu Zoophilia, o którym poczytać możecie na stronie pomysłodawcy tego przedsięwzięcia Łukasza Banacha - http://www.lukaszbanach.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Szczerze mówiąc korzystam m.in. z fotek Dobermanów.. :)

Na teraz koniec - muszę sobie coś zostawić na noc w końcu :)

 

dog_5.jpg

 

dog_6.jpg

 

dog_7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Siatka i lekka poprawka części tylniej 8) Ogonek trzeba jeszcze dopracować :)

 

dog_siatka.jpg

 

dog_8.jpg

 

PS. Jeśli mogę się pochwalić to jedyne nieczworokąty znajdują się przy żeberkach :D

PPS. Michał - skanuj te foty szybciej, bo mordkę muszę zrobić i przód poprawić ;) ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

czekam........................................................................................................

No, poza tym nie przesadzaj - część mięśni jest dobrze :) Zabrałbym się z chęcią już za ryjek, ale nadal referki brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hehehe - Michał... jak mi nie zeskanowałeś tych referek to jak ja mam je poprawić?? :) Staram się narazie zająć czymś innym :) Pasowałoby też mordkę zacząć... hmmm... za chwilkę wyjdę od mojej białogłowy, więc może będzie wieczorem upload z mordą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Dzięki CI o wielki - niech Ci to Bóg w dzieciach wynagrodzi :) Idę zrobić sobie coś do jedzenia i zabieram się za poprawki i resztę :) :D

Ave!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Siateczka z przodu już całkiem z mięśniami.. jeszcze tylko brakuje jednego z przodu szyi.. 15 minut poprawek i przebudowy siatki :)

 

PS> Jutro rano mam wewnętrzny na prawko - 3majcie kciuki :D Coś czuję, że nie zdam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

No i lekki update... qrfaaa.... komp mi sie chcrzani i nei moge zlokalizowac problemu :( :/ Zamraza sie co chwile i pomaga tylko restart :(

 

Mięśnie na przednich łapkach do poprawy jeszcze pójdą :) A później mordka.. :)

 

dog_14.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m@ti- uwaga co do twojej siatki- musisz bardziej uwazac na edgeloopy. twoja siatka jest dosyc "kwadratowa" czyli jedna krawedz jedzie z gory na dol, droga z lewej do prawej i sie przecinaja. Musisz ukladac krawedzie wzdluz miesni, bo jak narazie powstaja jakies dziwne zgrubienia tu i tam, niby wydaje sie ze malo wazne, ale widz bardzo latwo to wylapuje...

 

ps. pozbadz sie trokatow, one tez psuja ciaglosc siatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m@ti- uwaga co do twojej siatki- musisz bardziej uwazac na edgeloopy. twoja siatka jest dosyc "kwadratowa" czyli jedna krawedz jedzie z gory na dol, droga z lewej do prawej i sie przecinaja. Musisz ukladac krawedzie wzdluz miesni, bo jak narazie powstaja jakies dziwne zgrubienia tu i tam, niby wydaje sie ze malo wazne, ale widz bardzo latwo to wylapuje...

 

ps. pozbadz sie trokatow, one tez psuja ciaglosc siatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Chodzi Ci o tył, czy przód?? Bo wydaje mi się, że tył jest Ok... nad przodem siądę ejszcze, gdy mordkę skończę... szkoda, ze nei mam psa w domq, bo nie ma u kogo podpatrywać niektórych rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi bardziej o przod, ale mowie ogolnie o calosci. widisz, ty masz czesto dosyc ostre krawedzie tam gdzie powinno byc uwypuklenei na miesien. po prostu siatka jest bardzo "low res".

 

Dobry efekt osiagniesz jesli na kazdy meisien bedziesz mial krawedz ktora jest glebiej czyli oddziela miesnie, potem krawedz ktora jest troche bardziej wypukla, ale nadal blisko krawedzi miesnia i jeszcze jedna uwydatniajaca sama wypuklosc, juz bardziej po srodku. nie wiem czy to ma sens, ale mysl o nich jako o edge loopach. calosc jako okregi rozchodzace sie od srodka miesnia do brzegow, albo po prostu jako pare extrudow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

kumam :) ..ale nie wiem, czy jest sens- gdyby nie to, ze piesek ójdzie później do przeróbki to pewnie dopracowałbym go, a tak to nie ma po co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Wróciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiłeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem!!! :) Zabieram sie za modelowani.. tylko najpierw coś zjem :)

dzięki za słowa uznania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

bo nie am uszu - wydaje Ci się chyba :) Zresztą robione na pdst referek od Michała, więc noo.. yyy... wydaje mi się, ze są wiarygodne ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności