Skocz do zawartości

scena 3d: Hot Dog


soshka.cg

Rekomendowane odpowiedzi

Scenkę zacząłem w mini bitwie ale że tam raczej na komentarze nie ma co liczyć bo nikt tam nie zagląda więc kontynuować ją będę tutaj. W zasadzie nie wiele mam zamiar w niej jeszcze dodać no chyba że coś ciekawego mi wpadnie do głowy w przypływie geniuszu ;) albo dzięki waszym propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość User190

Pracuj, pracuj - narazie średnio... mogłaby być nieco lepiej oświetlona i realistyczniej wyrenderowana.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leprze oświetlenie by się przydało. Pluszaki wtapiają się za bardzo w tło i mało je widać. Futerko fajne, ale wymaga jeszcze dużo pracy... jest zbyt idealne, sterylne.

Oczy krwiste.. trochę nie pasują do takich bidulinek.

Razi materiał krawężnika. Jest zbyt "ziarnisty". Ulica też nie najlepiej wygląda.

Jakieś tło by się przydało w miejsce białego background`u.

Robak... fajny pomysł, ale chyba troszkę za kolorowy. Może mniej pstrokaty bardziej by żywe stworzenie przypominał (na początku wziąłem go za sznurowadło).

Ogólnie wygląda bardzo ok. Może być z tego fajna praca.

 

Ps. Zrobił bym noc oświetlając scenę zimnym światłem neonowym szyldu nad jakimś barem albo sklepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temu psiakowi by sie jakies futerko lepsze przydalo... tutaj masz jakies rzadkie i grube wlosy ktore stoja na bacznosc, pokombinuj troche z shag hairem a uzyskasz napewno ciekawszy efekt futra. mozna by temu psiakowi dodac jakies lapski i nos :D

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ten rozowy jest calkiem slodki, ale wg. mnie nie staraj sie ich stawiac na nogi, lepiej niech siedza badz leza, ten drugi ma straszny kolor i ten garb w tylnej czesci tulowia ... textury sa kijowe troche (mala rozdzieloczosc, 0 mapy w kanalach bump i displeace, zle dopasowane i za czyste) co do psiakow (raczej do futra) to moze sprobujesz shag hair i podzielisz wlosy na partie (np. w okolicach nosa psy maja siersc przylegajaca i skierowana od nosa w strone oczu, itd...) shag hair daje proste mozliwosci modelowania wlosa i fryzury. w furze natomiast mozesz uzyc elementow srodowiska tylu gravity, wind i sprobowac przypisac wlosom te wartosci, wowczas by wygladaly nieco bardziej real.( ale osobiscie polecam hair'a) podobam isie trawa i ustawienie rozowego psiaka i jego slodka, blagalna minka.

 

pozdrawiam

Vetis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Vetis za rady.

Shaga znam i wiem jakie ma możliwości ale chodzi o to że to są pluszowe misie więc i futerko jest takie jak na zabawkach ;) - to znaczy miałem taki zamysł ;) Co do tego stojącego piesia to faktycznie dam go raczej z tyłu za różowym i zmienię kolorek. Texturki są do wymiany i oczywiście masz rację co do bumpa - poprostu go nie ma. Sterylnie bo raczej chciałem aby charakter tej scenki był przyjemny i czyściutki no ale to już kwestia gustu.

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zrób cokolwiek żeby ten hydrant nie wyglądał jak z plastiku... A przy okazji, czy on w ogóle ma teksturę???

 

UPDATE: Użyłem mocy i odkryłem, że ten tekst VIP wygląda nienaturalnie przez to, że te litery są zbyt równe a tło zbyt jednolite. Ale ze mnie odkrywca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności