Skocz do zawartości

pojazd 3d: Mój stalowy rumak


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, teraz w wolnych chwilach postanowiłem wymodelować sobie swój rowerek tak żeby było coś do portfolio

VkWwu.jpg

A to nie byle jako rower bo przejechałem nim już baaardzo dużo. Jeździłem nim już po najróżniejszych miejscach w Polsce. Przejechałem nim prawie całą Europę (z PL do UK), a w tym roku planuję atakować Bałkany :)

fotka

Tak wygląda w realu. Ten pomarańczowy nie istnieje, ale podoba mi się kolorystyka, więc postanowiłem zrobić taką wariancję.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@mirach dzięki!

@Krzyk - bieżnik czy de, literki i cyferki bump. Z tymi pedałami, to, hmm możliwe. Robilem ten rower ze zdjęć, więc możliwe, że niektóre rzeczy mogę troszkę odbiegać od oryginału. Pewnie jakby go ktoś wydrukował na drukarce 3d to by nigdy nie pojechał :D

@KMiklas - a myślałem o tym, ale na razie już mi się nie chce. Ale mam jeszcze w głowie taki pomysł, żeby zrobić jakąś fajną scenkę że jest rower zapakowany po brzegi i stoi na jakimś szczycie gór albo coś w tym stylu, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noo i takie komentarze to ja rozumiem! od razu jakiegoś zapału do roboty się nabiera. A jak nikt nie komentuje, to nie wiadomo czy się coś zle zrobiło czy dobrze i tak się zabija artystow w ludziach:P

dzięx jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie nadejdzie bo i mnie nadeszła ochota na zrobienie roweru. Swoją drogą dobra praca i przyjemna prezentacja. Jeszcze Ci bardziej zazdroszczę takich podróży :) Sam mam się zamiar wybrać na taki kilku dniowy trip rowerowy. Jeszcze się z ciekawości zapytam czy takie podróże odbywasz sam, czy z jakimś towarzyszem lub nawet grupą?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello, piękna klasyczna i prosta linia tego roweru.

Model, mimo że malutkie te zdjęcia, też pięknie wygląda.

Jeszcze patrzę na materiał opon, mógłbyś podpowiedzieć jak zrobić tak realistycznie wyglądającą oponkę?

Mam na myśli bardziej główny materiał opony.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki jeszcze raz!

Smoku. z kumplem zazwyczaj. Jak jesteś ciekaw szczegółów to tutaj opisałem relacje z tej mojej największej - link

@illusion materiał opon chyba mi jakoś tak przypadkowo wyszedł bo przy samochodach zwykle to marnie wygląda, a tutaj jakos troche pokreciłem suwakami, światełkami (tak, światło ma tu wielkie znaczenie jak się bedzie odbijać) i tak wyszło. Jestem amatorem, to wszystko na zasadzie prób i błędów vFGCe.gif

 

dla ciekawych wrzucam jeszcze trochę szczegółów które mogły nie wyjść zbyt wyraźnie na renderze

6f0Y9.jpg

is5oO.jpg

d9oup.jpg

wRlHr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności