Skocz do zawartości

Kuchnia


przemone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstawiam jeden z ostatnich projektów, kuchnia z półwyspem.

Blat szkło hartowane 12mm gr. komora zlewozmywaka podwieszana

front mdf lakier biały, zabudowa wysoka fornir dąb bielony.

Cokół front delikatna iluminacja led błękit.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fajna współczesna kuchnia. mam tylko pytania odnośnie:

 

1. lokalizacja płyty - na środku pomieszczenia ? myślisz,że to będzie korzystne rozwiązanie?

 

2. czy podświetlenie nie jest za nisko nad ziemią ? - mam na myśli to, że podchodząc pod szafkę będzie się " kopać o mebel "

 

3. lodówka rozumiem również jest bez pochwytu ?

 

4. dlaczego różnicujesz fronty ? czy to ma jakieś głębsze uzasadnienie ? (mam na myśli dąb bielony + biały MDF lakierowany )

 

ogólnie ja jestem na tak .. . nie licząc tych kilku uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na wstępie dzięki za pozytywny odbiór :)

 

Jasiek311

Lokalizacja płyty jest uwarunkowana ergonomią, chciałem zrobić jeden większy blat roboczy poza tym chodziło mi o zachowanie tzw.złotego trójkąta. Lodówka, zlew, płyta, zakupy ładujesz z blatu do lodówki później wyładowujesz myjesz przygotowujesz i poddajesz obróbce termicznej.Okap ok.800m3 na 1h wyciąga tak że smrodki wyfruną.Cokół od strony jadalni jest umyślnie niski aby dać efekt zwartej bryły,od tej strony nikt nie będzie pracował,z drugiej jest klasycznie :)

Różnicowanie frontów wynikło z chęci wyeksponowanie zabudowy wysokiej fornirem ale przyznam się,że zastanawiałem się czy nie zrobić tej całej zabudowy w jednej okleinie.Uchwyt do lodówki nie jest do końca wybrany, myślałem o frezie w korpusie z boku lub krawędź frontu na 45stopni.

 

Sadowsexpe

Odnośnie świateł to w post produkcji było by najlepiej coś wrzucić a aż tak się w to nie wbijam klienci i tak na to nie zwracają uwagi.Ale faktycznie lepiej by się prezentowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrabnie:) Gdybyś miał piekarnik i mikro w czerni lub bieli i zrezygnował z tego dębu na frontach to też dało by radę ;) Renderki masz bardzo fajne a będą super fajne jak dasz się namówić na postprodukcję :P Pozdrowionka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrabnie:) Gdybyś miał piekarnik i mikro w czerni lub bieli i zrezygnował z tego dębu na frontach to też dało by radę ;) Renderki masz bardzo fajne a będą super fajne jak dasz się namówić na postprodukcję :P Pozdrowionka! :)

 

Postprodukcja to chyba tutaj słowo klucz. Twoje rendery jako baza do czegoś jeszcze są bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności