Jump to content

reel: InShapeStudio DEMO


arturprx2

Recommended Posts

dubstep i lindsay stirling ma sie nijak do prezentacji wizek,

 

tak jak wyzej, prace bardzo dobre ale montaz do bani,

 

jest za duzo wszystkiego, taki hasiok troche, musial bys bardziej sprecyzowac forme prezentacji, wywalic obracajace sie w wirniku warstwy i zrezygnowac z proby gonienia rytmu muzyki uciekajacymi warstwami,

Link to comment
Share on other sites

No niestety, chociaż prezentowany materiał wiem, że jest dobry, to tutaj bardzo źle się to prezentuje. Całą prezentację zabija montaż, ujęcia, kompresja i muzyka. To drugie ujęcie, kuchnia z rozmazaną wiz w tle, zupełnie zbędne, wygląda jakbyś nie potrafił prawidłowo tła wpasować w scenę lub zapomniał ukryć źródła światła, dopiero po chwili zniechęcony widz widzi, że to miało być przejście. Następnie ten najazd na stół ze zdecydowanie przesadzonym motion blurem, też niepotrzebny. Ten montaż różnych ujęć nachodzących na siebie z beżowej łazienki całkiem ciekawy, przyznaję. Dalej już jest znacznie lepiej, chociaż ten podział na trzy poziome pasy też sprawia, że nie widać co tam w nich jest, wizualizacje w nich są za małe, przez co nieczytelne. Później muzyka się uspokaja i ujęcia też, i tutaj jest dużo lepiej, tylko szkoda, że akurat na "tutaj" zostały Ci już prawie same statyczne ujęcia. Gniecione katalogi zdecydowanie fe, jakby ktoś je, z przeproszeniem, z kibla wyciągnął, a przecież nie to jest celem wizek, które tworzymy. Ten domek też tak troszkę dziwnie, bo niby domek się nie rusza, ale raz rzeka się przesuwa, raz lampki znikają. Ten salon na ostatnim ujęciu jest po prostu świetny, tak projekt jak i wizka, szkoda że troszkę więcej go tam nie poprezentowałeś.

 

Ogólnie wybacz, że tyle negatywu, mam nadzieję że odbierzesz to tak jak jest, czyli za konstruktywną krytykę, bo wiem że materiał na takiego reela masz, i to na prawdę dobry, tylko właśnie ten montaż, i kompresja strasznie Ci to skaszaniły, bo może i nawet muzyka by przeszła, chociaż osobiście uważam, że architektura to coś stałego, nie przemieszczającego się, swoisty monument, który potrzebuje też i takiej spokojnej, monumentalnej muzyki, a nie dubstepów jak do VFXów z transformersów, ale to tylko moje zdanie. Mam nadzieję, że ta wypowiedź Ci się jakoś przyda. :)

 

Pzdr

Sz.

Link to comment
Share on other sites

pressenter ma 90% racji - generalnie, zbyt śmiało operujesz kamerą i time warpem do bardzo statycznych rzeczy co słabo niestety wygląda, zwłaszcza że szarpie ekranem jak szczerbaty sucharem. Materiał masz na prawdę dobry - niektóre tylko sztuki odstają od reszty - telefon i gazety zwłaszcza :/, ale przy wnętrzu w stanie developerskim cały czas nie wiem czy to zdjęcie czy render. Co do 10% braku racji to muzyka - wg. mnie bardzo przyjemny kawałek i do architektury jak najbardziej się nada, tylko nie do tego majtania zdjęciami po całym ekranie z niemiłosiernymi przeskokami - to psuje cały efekt profesjonalizmu.

Link to comment
Share on other sites

I właśnie na takie zdanie panowie liczyłem :)

Przy następnym na pewno się poprawie co do samej jakości obrazu, nie wszystko było w wysokiej rozdzielczości.

Jednak w afterze nie spędziłem tyle czasu co w maxie więc na fajerwerki nie liczcie :P

 

Dzięki za kawę na ławę ;]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy