Skocz do zawartości

E3 2012- konferencja Microsoft już za chwilę!


Dav

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Z punktu widzenia normalnych graczy było sucho jak siemasz. Halo4 ciekawe, mocno w klimacie pierwszego Metroid Prime. Kilka sekund Gearsów to żal. Forza, nowa Lara i South Park spoko. Reszta konferencji słaba. Gość na koniec przeszedł pół kampanii nowego CoD'a. ;)

 

Dzisiaj o 3 w nocy naszego czasu jest konferencja Sony a jutro o 18 konferencja Nintendo. Dokładne info o wszystkim tutaj:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=475699

 

Niny wczoraj zaprezentowało większość spraw związanych z działaniem WiiU i na konferencji skupi się na grach na 3DSa i rzeczone WiiU. Polecam wcześniej zobaczyć ostatni Nintendo Direct albo przeczytać o nowym sprzęcie, szykuje się solidny kawałek hardwareu. :)

http://www.ppe.pl/news-15949-E3_2012_Wii_U_prezentuje_sie_smakowicie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie nowy Splinter Cell sie prezentuje, ale jako fan serii moge miec zafalszowany odbior ;) Poza tym... Dopoki nie bedzie nowych konsoli to nie ma sie co cudow spodziewac. I tak ich podziwiam za to co potrafia z tych starych pudelek wyciagnac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A3RO - To proszę cię popatrz jak wygląda nowa gra od Quantic Dreams i pokaż mi choć jeden ekskluzywny tytuł na PC z taką grafą... Na palcach jednej ręki można policzyć pecetowe tytuły które prześcigają to co teraz mogą zaoferować konsole w temacie wizualiów. Odwieczne pierniczenie a taka prawda że najładniejsze i najbardziej dopieszczone graficznie gry są na tych przestarzałych 6 letnich konsolach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz, ja się wcale z nikim nie kłócę. Chodzi mi tylko o to że gdyby nie konsole, twórcy myśleli by o tym jak tworzyć nowe rzeczy, ulepszać je a nie jak optymalizować i upychać w przestarzały system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z konsolami ja miałem zawsze taki problem, że po prostu nie widzę dla nich miejsca. PC to bardzo użyteczna bestia - nawet jeśli nie służy do zarabiania to naprawdę warto go mieć, więc teoretycznie po co jeszcze konsola PS3 czy XBox? Gdyby nie fakt że wiele tytułów po prostu na PC nie wychodzi, to naprawdę nie widziałbym sensu w inwestowanie w ten sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przestań. :D Wygoda grania na konsoli w fotelu przed dużym tv, nie do porównania. Grać się da nawet na komórce w kiblu ale cała jakość obcowania z konsolą to lepsze doznania, to jest prawdziwy gaming. :)

Dwa że faktycznie najlepsze gierki to tytuły ekskluzywne i to dla nich kupuje się sprzęt. Pecet takich gier nie ma. Jak ktoś w ogóle nie jest na bieżąco i nie traktuje gier jako większe hobby to nie wie o jakich tytułach mowa. Jak ktoś jest taką osobą to już dawno zdecydował się na zakup którejś lub kilku konsolek.

 

A3RO- Taki stan rzeczy jest tylko pod koniec życia danej generacji konsolek i to właśnie teraz mamy. Za półtora roku bankowo wszystkie nextgeny będą już na rynku i grafika nie będzie ustępowała temu co można by było osiągnąć na PC. Niestety "Można by było" to słowo klucz bo jakoś do tej pory nie widziałem na piecu wiele gier które prześcigają Uncharted3. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z piecem gram sobie i na dużym TV, i siedzę na czym chcę nie ma problemu, konsola jest niby wygodna jeśli chodzi o obsługę tylko w sensie ustawień graficznych, ale dla mnie to wada, bo ja często lubię sobie podkręcać grafikę kosztem spadku FPS i wrzucać duży zasięg widzenia (nienawidzę krótkiego zasięgu). Do tego często dochodzi możliwość modowania, człowiek naprawdę może robić to co chce. Naprawdę konsolę jestem w stanie kupić tylko i wyłącznie dla gier których na PC po prostu nie ma. Sęk jest w tym, że gier na samego pieca wychodzi teraz tyle, że i tak nie wyrabiam z graniem, a bijatyki i platformówki nie są dla mnie aż tak istotne.

Na konsolę mogą wychodzić najładniejsze gry, ale to nie zmienia faktu, że na PC mogłyby one wyglądać jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności