Skocz do zawartości

|Mercedes Animacja|


Profeska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Przedstwiam krotka animacje ( 3 ujecia) przeznaczona do mojego Reela na podstawie starszego projektu ktory tu w galeri przedstawilem.

Link:http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=76902&highlight=

Projekt zostal wykonany w zeszlym roku- w calosci przeze mnie z wyjatkiem animacji (finemaker) i modelu samochodu (stock).

Soft po raz pierwszy w uzyciu to Cinema i render w vray.

merc.jpg

 

Aniamcja:

Edytowane przez Profeska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Samo otoczonie rzadzi. Wyglada to swietnie, co do calosci juz troche mniej. Rozumiem ze zamiarem bylo osiagniecie efektu realnego samochodu w przemierzajacego ta drewnina wyimaginowana kraine ? Jesli tak to jakos samochod nie siedzi w tej scenerii. Wyglada jakos plastikowo. Nie wiem czy to wina materialow, a moze oswietlenia, bo wydaje mi sie ze to jak jest oswietlone auto niewspolgra z otoczenim. Nie traktuj moich uwag jako czepianie sie czy probe wymadrzania sie, bo ogolnie bardzo mi sie podoba i mysle ze moglbys wyciagnac z tego wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Pawelkosem. Samochód wygląda jak zabawka. Nie jestem ekspertem od renderowania samochodów wiec Ci nie pomogę.

Ujęcia spoko, ale trochę "bezpiecznie". W ostatnim shocie np nie sprzedawałbym od razu panoramy miasta - ustawiłbym kamerę nisko nad drogą (skierowaną w doł), pozwolił przejechać mercowi i panoramował kamerą za samochodem z jednoczesną jazdą w górę powoli ujawniając cel podróży.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności