Skocz do zawartości

QbisieQ

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że wystawie się na krytykę dużo wcześniej ale ciągle coś chciałem zmieniać, przerabiać, a często nie wiedziałem jak i zanim się dowiedziałem.... i czas mijał. Nadal nie jest to w 100% ukończony projekt ale wiem, że i tak na razie nie będę miał czasu do niego usiąść.

Chętnie jednak usłyszę co sądzicie o tym co do tej pory udało mi się naskrobać :)

 

 

stronka:http://www.kubisiek-portfolio.strefa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moim zdaniem poziome menu gryzie się za bardzo z całą resztą. To samo chyba tyczy się tego skromnego topu, zwyczajnie nie pasuje mi do skomplikowanych kształtów zawartych w głównej kolumnie.

Te hoovery w menu są irytujące - dużo lepiej by się prezentowało gdybyś to animował - nie ma co panikować - ani flash, ani html5 nie jest w rzeczywistości skomplikowany, dla kogoś, kto już potrafi sobie prostą stronkę stworzyć.

No, zdjęcie. Nie dasz rady znaleźć jakiegoś sprytniejszego miejsca i lepiej to wkomponować w całość? :) Wolnego miejsca masz od groma, więc możesz kombinować. Zdjęcie też ładniejsze bym wrzucił ;)

Wiem, że interesuje Cię grafika i do prezentowania Twoich zdolności w tym kierunku ma służyć to portfolio, ale czy tego chcesz, czy nie - oceniana będzie całość. Idąc na rozmowę o pracę szef chętnie zobaczy, jakim samochodem jeździsz, sprawdzi na facebooku w jakie grasz gry i przyjrzy się, jak wiążesz buty. Zamieść dla spokoju ducha jakiś skrypt php, np do wyświetlania treści... Albo najlepiej - pokaż się z najlepszej strony, i zrób to portfolio w pythonie. Masz się popisać, więc popisz się wszystkim, czym dasz radę, poza grafiką z pewnością ktoś spojrzy na to pod kątem kreatywności, a może zdarzyć się tak, że trafisz na kogoś, kto ma zielone pojęcie. Z tego co napisałeś, to kodujesz w php, więc mojego skryptu nie będę Ci podsyłał, bo pewnie byś mnie wyśmiał ;)

Co do zawartych prac - nie wypowiem się, nie mam żadnych wartościowych doświadczeń w tym temacie.

Co do treści - podeślij to komuś do przeredagowania. Niektóre zdania są chyba zbyt chaotycznie poskładane, ale tu mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Necro - dzięki za wyczerpujący komentarz. Zgadzam się w zupełności, że ludzie patrzą na całokształt i dobrze by było wstawić tam php'a co zresztą niesamowice ułatwiłoby mi procedurę wstawiania nowych prac, niestety darmowy serwer interii nie oferuje mi obsługi tego języka :/ Jak znacie jakiś dobry, darmowy, bez dziwnych limitów, z obsługą php to chętnie się przeniosę. Inna rzecz, że chcę się nauczyć javascriptu + flash i może "pehap" nie będzie potrzebny?

Co do tekstu - tak jest trochę powtórzeń i drobnych błędów, zapomniałem go doszlifować, ale zrobię to niebawem :P

 

KarolGniazdowski - przede wszystkim ma prezentować prace, ale jak już wcześniej wspomniał Necro, nie tylko to się liczy dla odbiorcy. Jako, że kształcę się w kierunku informatyka/grafika to tak naprawdę zarówno, prace zamieszczone na stronie jak i jej szata graficzna oraz sposób zakodowania całości powinien stać na odpowiednim poziomie.... Niestety przez to że serwer nie pozwala mi użyć php a javascriptu jeszcze nie umiem to ostatnie na pewno kuleje.

 

Niemniej jednak, w miarę możliwości będę się starał całość ulapszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak znasz jave i php to nie masz sie czego uczyc, bo już umiesz. Serwer mozesz miec pewnie nawet za 100pln rocznie+domena+skrzynka. Ja bym sie nie bawil w darmowe, bo pozniej caly wysilek w pozycjonowanie czy propagacje swojej tworczosci idzie do smieci wraz z awawrią, wyłączeniem, zmianą serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olaf - chyba masz rację. Muszę się rozejrzeć za jakimś płatnym serwerem. Raczej mnie to nie zrujnuje, a przynajmniej nie będę się martwił ze tego czy tamtego nie mam a za to mogę mieć reklamy z nienacka :P

 

Karol - Jestem niemal pewien, że nie trzeba wybierać. Na pewno da się zrobić ładną, cieszącą oko stronę, która będzie jakby wstępem do głównego dania. Trzeba tylko próbować - co zamierzam robić :)

 

dziadek - mam parę pomysłów na interpretację Twojego komentarza ale byłbym spokojniejszy gdybyś jednak rozwinął myśl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast bawić się w serwer http po prostu zainwestujesz sobie w jakiś serwer vps? Cena byle jakiego vps jest porównywalna z ceną byle jakiego serwera http, za to przy vpsie masz dużo większe możliwości. Jeżeli bawisz się w programowanie, to taki serwer miałby dla Ciebie więcej zastosowań.

Jakiś czas temu korzystałem z czegoś takiego jak vihost, około 20zł miesięcznie, działający support(odpowiedzi natychmiastowe) i nawet szybko to śmigało. Administracja nie zadaje żadnych pytań - oddają Ci w ręce serwer i tyle.

 

Nie wiem czy ten vihost jeszcze działa i czy cena nadal tak przyjemna, ale pewnie znajdziesz wiele ciekawych alternatyw w razie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz zajmować się tworzeniem stron... to do kosza i od nowa...

.. jeśli jednak będziesz tam zamieszczał tylko 3D, zdjęcia i rysunki... to znajdź sobie lepiej gotowca... a jak zależy Ci na czymś oryginalnym to zamów u kogoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności