Skocz do zawartości

Błąd przy uruchomieniu maxa


3d_operator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Podczas uruchamiania maxa 2012 wyświetla mi się błąd: "Nie znaleziono punktu wejścia procedury ?getAppHInst@ResourceManager@@QEAAPEAUHINSTANCE_@@XZ w bibliotece splash.dll."

Jak klikne 20 razy ok, to max się uruchamia i niby działa poprawnie (tylko, że trwa to ok 10 min.). Ktoś z Was wie jak to naprawić? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czołem. W 2010 był ten sam błąd, wypuścili nawet do tego poprawkę. Masz zainstalowane wszystkie Service Packi i Product Update'y i Hot Fixy? W sumie trochę ich jest, ok. siedmiu chyba. Jeżeli nie masz to spróbuj instalować, nic się nie stanie jak zapakujesz każdego po kolei. Spróbuj tego przed reinstalacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wszystko co sie dało i nic. Błąd wyskakuje przy ładowaniu maxa. Najgorsze, że nic sie nie da zrobić bo max wyłącza laptopa po około 3 min. Reinstalowałem maxa i błąd znowu się pojawił. Dodam, ze na stacjonarnym kompie błędu nie ma i wszystko działa jak powinno. Dodam, że laptop jest nowy a max 2012 w wersji komercyjnej. Co robić?

 

Edit:

Problem rozwiązany: http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=14972020&linkID=9241177

Edytowane przez 3d_operator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności