Skocz do zawartości

Łazienka


przemone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Prezentuje jeden z ostatnich projektów, wanna wolno stojąca marmorin, umywalka podwójna, muszla wisząca duravit sensowasch z funkcją bidetu. Szafki nad stelażem podtynkowym mdf mat, mieszacze podtynkowe na lustrze oprawa oświetleniowa też. Szafka wisząca jak i nisza podświetlana led fornir bambus karmel.

Na ścianie okiennej struktura betonowa podświetlona z sufitu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wymiary wszystkich modeli wcześniej sprawdziłem i jak były inne rozmiary to do skalowałem ale wiem skąd takie odczucie,ustawiłem szeroki kąt i perspektywa jest mocno wyciągnięta, łazienka nie za duża a chciałem dużo w kadrze zmieścić.

 

ps.

mirach i shadowsexpe dzięki za pozytywny odbiór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna łazienka. Trochę ciasno, ale przyjemnie. przyczepiłbym się do 2 rzeczy praktycznych - wanna odsunięta od ściany tak, że jak będzie kapać z zawieszonej słuchawki, to chyba będzie kapać za wannę, a nie do niej. no i bateria jest chyba lakko za wysoko nad umywalką. ale generalnie całość mi się podoba.

 

a pilot do sensowasch gdzie? ;) mam anegdotkę a propos tego urządzenia. sorry za offtop: 2 kolesi przyszło do "nas" do salonu i zaczęli oglądać to wc. kumpel stanął z tyłu i jak kolesie się zbliżali to za pomocą pilota podnosił deskę lub zamykał. kolesie w szoku, nie wiedzą co się dzieje... jeden z nich do drugiego: "Ty stary, to się samo podnosi. Myślisz, że jest na jakieś hasło?", drugi odpowiada: "ja nie wiem". Pierwszy powoli zbliża się do wc i cicho mówi: "kupa, kupa". :D poskładaliśmy się z kumplami :D

 

pzdr!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności