Skocz do zawartości

animacje 2d/3d: GOspot


mathart

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Po wielkich rozterkach, czy aby wypada w tak zacnym miejscu prezentować mój serwis, doszedłem do wniosku - a raz kozie śmierć ;) Decydujący o tym był fakt, iż zależy mi na progresie moich prac, a gdzie jak nie tu, i od kogo jak nie od Was, będę mógł uzyskać: konstruktywną krytykę ;), porady, opinie i uwagi.

 

Na tą chwile jest to 46 autorskich animacji reklamowych dedykowanych głównie na telebimy. Mają postać szablonów, ale o idei serwisu nie będę się rozpisywał.

 

Zależy mi na Waszej ocenie moich animacji i, tak jak napisałem wcześniej, wszelkich radach -a co robić, aby było lepiej :)

 

top_logo.gif

http://gospot.pl/gospot

 

 

 

Z góry dziękuję :)

Pozdrawiam

Edytowane przez mathart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

O ile dobrze rozumiem to ideą serwisu jest sprzedawanie reklamy "z pudełka".

 

Jak odpowiesz na pytanie czy klient nie będzie "kolejną firmą z tym samym spotem"?

 

Podoba mi się model biznesowy: sprzedawanie tego samego dzieła wiele razy, oby się udało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda świetnie. A można kupowac takie sekwencje od Was czy to tylko jako produkt do zamówienia?

No i czy macie fullHD?

 

W zamyśle zamawiany jest gotowy produkt, ale to wersja "startowa" i niczego na przyszłość nie wykluczam ;)

Co do fullHD jest jeden problem - obecna moc obliczeniowa. Każdy z projektów przygotowałem tak, aby przeliczenie trwało max 15 min., przy fullHD byłoby ciężko - ale to też kwestia paru miesięcy. Ciesze się, że Ci się podoba

 

 

O ile dobrze rozumiem to ideą serwisu jest sprzedawanie reklamy "z pudełka".

 

Jak odpowiesz na pytanie czy klient nie będzie "kolejną firmą z tym samym spotem"?

 

Podoba mi się model biznesowy: sprzedawanie tego samego dzieła wiele razy, oby się udało!

 

Klient tak naprawdę ma szerokie pole do spersonalizowania spotu: swój tekst, swoje logo, zdjęcia i kolorystykę.

Co do problemu bycia kolejnym - no cóż - coś za coś ;). Ofert produkcji spotów na rynku nie brakuje - niektóre firmy oferują nawet indywidualny spot za 50 zł :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza rozbieznosc jakosci imho, jedne animacje super inne bardzo slabe

 

ogolnie ciekawy pomysl i powinien sie sprzedawac, duza ilosc klientow sama nie wie czego chce a musi cos miec na szybko, jesli spelnisz wymagania fullHD i profesjonalna obsluge, to powinienes miec popyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki plasti za komentarz. Póki co popyt zerowy, nawet po obcięciu cen... chyba ludziom się nie chce wypełniać czegokolwiek przy czym trzeba chwilę pomyśleć :) Tak czy inaczej nie zniechęcam się - niedługo wersja angielska stronki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa do góry!

Teraz masz swój produkt - pozostaje wymyślenie sposobu na sprzedawanie go. Tylko i aż.

 

Stronka istniejąca w sieci nie jest sposobem na sprzedaż. To tylko twój mały straganik, jakich wiele na całym targowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ola-f ! Czekałem z odpowiedzią, aby nie dublować posta - wersja angielska jest już gotowa:

www.gospot.tv - teraz tylko muszę przemyśleć, jak ją w świecie promować :)

 

Na stronie już pierwsze spoty zimowo/świąteczne. Wszelkie opinie, sugestie, pomysły bardzo mile widziane.

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek nie zgodz sie z Toba - po nowym roku bede robił wersjie na IOS sporej liczby gier - nie mam zamiaru robic do nich inaczej zwiastunów niż właśnie kupując takie sekwencje i miksując z gameplay'em.

Druga sprawa, uderz mathart do agencji i innych firm, ktore musza przygotowyać prezentacje na przetargi - Twoja usługa moze znacząco podnieść atrakcyjność ich keynote'ów. A wiadomo prezentacji na przetarg nie robi sie u jednego klienta kilku, wiec nie ma mozliwosci zrobienie drugiego wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy pomysl i widac ze wlozyles sporo wysilku w caly projekt. Jestem bardzo ciekaw czy uda Ci sie rozkrecic biznes w oparciu o ten pomysl. Ja osobiscie mam wrazenie ze jest on o jakies 10 lat spozniony. Obecne wymagania potencjalnego klienta sa duzo wieksze niz kiedys a forma reklamy jaka oferujesz jest mocno uproszczona. Ale kto wie, moze wypali ten pomysl i wszyscy inni zaczna cie wkrotce kopiowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem to ciekawie zrobiłeś. Uważam podobnie jak ola-f. Coś z tego jeszcze może być. Uderz też w kierunku mobile i nastaw się głównie globalnie.

 

Faktycznie to, że w te klipy trzeba jeszcze trochę pracy włożyć - dla niektórych może to być problem, ale faktycznie w agencjach, do takich pokazówek to idealne.

 

Dodatkowo jeśli chodzi o ten mobile, w tej chwili sporo deweloperów szuka pomysłów na promocję swoich aplikacji. Zrobiłbym jakieś takie szablony dla Androida i iOS. W Androidzie i iOS trendy się zmieniają, urządzenia.

 

Takie szablony reklamujące aplikacje - wiesz, możesz włożyć swoje screeny, ale urządzenie w jakiś sposób tam już masz animowane, dodajesz tekst i piękna prezentacja.

 

Jeśli myślisz o reklamie - uderz w AdWordsy. Chyba będą najlepsze. Sprawdź serwisy gdzie uważasz, że odwiedza je Twój target i skieruj reklamy właśnie na te strony jeśli wyswiętlają reklamy Google'a. Całkiem nieźle możesz w AdWordsach okreslić grupę docelową.

 

Pomyślałbym jeszcze o czymś takim jak wykupienie licencji na wyłączność. Tak jak to czasami w bankach przeróżnych jest. Standardowa licencja w takiej normalnej cenie, ale jeśli komuś coś spodoba się bardzo i będzie chciał kupić sobie na wyłączność - niech ma taką możliwość, a ty wtedy odpowiednio więcej sobie za to policz.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za dobre pomysły. Ja to wszystko spisuje i dokładam do planu na przyszłość.

Skierowanie oferty do agencji i firm organizujących przetargi to super pomysł. Szczerze mówiąc już kilka firm z tej tej drugiej branży już się zgłosiło, właśnie po to aby wykorzystywać fragmenty szablonów.

Co do kierunku mobile - to na pewno jest to kierunek, w którym będę skupiał dużą część uwagi.

 

Na dzień dzisiejszy czas zatrudnić pracownika, bo jeden rozum to za mało :)

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za wszelkie rady i pomysły.

 

A tak z cyklu newsów: Wszystkie animacje zostały udźwiękowione :) także zapraszam raz jeszcze do oglądania i od dziś - także posłuchania.

 

Pozdrawiam

Maciej Wieczorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności