Skocz do zawartości

scena 3d: Siostra Lumiere


sartr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

musisz sprecyzowac o co w tej scenie chodzi bo narazie jest to tylko zgadywanie....jesli to kino pokaz kilka krzesel kurtyne snop swiatla lub cokolwiek innego co wyjasni sprawe. jesli glownym motywem jest tu o kontrast pomiedzy kolorowa kobieta a czarnobialym dworcem to umiesc ja na scenie a nie przed nia i tak wpasuj aby nie gryzla sie z reszta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BUahhahaha mi sie podoba jej tatuaz i kapelusz :D

A co to przedstawia

dajcie spokój chlopak pokazuje co umie a jakies tlo tam tez sobie jest no nie ??

 

Super, podoba mi sie :D lubie ludzi z fantazja i talentem ( te reszte tez lubie hehe )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa praca , szkoda tylko ze lokomotywa jest pusta w srodku - nad jednym z koł widac tło, podobnie z wagonem, a kolka tendera sa takie smieszne:) Na pierwszym planie mamy plastikową panienke w plastikowym kapeluszu - i te wszystkie niby drobne niedociagniecia powoduja, ze cala prace oglada sie troche z przymrozeniem oka;)

Usterek lokomotywy w zasadzie nie trzeba poprawiac - wystarczy ze z cylindra wyleci spora ilosc pary i ladnie zakryje wszystkie wymienione mankamenty podwozia! A wiec para + poprawa materialow dziewczyny!

Dopracuj te usterki i nie tlumacz sie trudnosciami sprzetowymi bo szkoda takiej roboty!

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności